Alia Bhatt Hangi Ünlü Markanın Yüzü Oldu?

Alia Bhatt kısa süre önce ABD, New York'ta düzenlenen yüksek profilli bağış toplama etkinliği olan prestijli MET Gala'daki zarif görünümüyle büyük ilgi topladı. Küresel imajının yerlere ulaşmasıyla, özellikle Gal Gadot ile Hollywood'daki ilk çıkışını duyurduktan sonra ve dünyaca ünlü RRR'de Ram Charan'ın sevgilisi olarak kısa ama güçlü bir görünüm elde eden aktris şimdi ününe yine bir ün daha ekledi. Gucci'nin marka yüzü olarak uluslararası başarıların dünyasına adım attı.
Alia Bhatt, Gucci'nin ilk Hintli küresel marka elçisi olarak Kpop New Jeans'in ünlüsü Hanni, Dakota Johnson ve Harry Styles gibilerine katılacak. Onun yanı sıra, yalnızca bir avuç Bollywood oyuncusu, Priyanka Chopra Jonas ve Deepika Padukone gibi aktrisleri içeren büyük uluslararası marka yüzlerinin bir parçası olmuştur. Alia, 16 Mayıs'ta Seul'deki (Güney Kore) Gyeongbokgung Sarayı'nda yapılacak olan moda şovunda markanın elçisi olarak ilk kez sahneye çıkacak. Bu an aynı zamanda markanın 25. yıl kutlamasına da damgasını vuracak. Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.
Film cephesine gelirsek, Alia Bhatt'ın dört gözle bekleyeceği harika bir 2023 var. Aktrisin Hollywood çıkışını Gal Gadot, Jamie Dornan, Sophie Okonedo, Paul Ready gibi isimlerin yer aldığı Heart of Stone ile yapması bekleniyor. Filmin 11 Ağustos'ta vizyona girmesi planlanıyor. Bollywood'a gelince, oyuncu bundan sonra Karan Johar'ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'de Ranveer Singh, Jaya Bachchan, Dharmendra ve Shabana Azmi ile birlikte izlenecek. Film 28 Temmuz'da beyaz perdede olacak. Bu film aynı zamanda onun anneliğinden sonra beyaz perdeye ilk kez çıkışına da damgasını vuracak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?