Anushka Sharma Cannes'deki İlk Çıkışına Hazırlanıyor!

Küresel bir cilt bakımı ve kozmetik markasının yüzü olan Bollywood süperstarı Anushka Sharma, Hollywood ikonu Kate Winslet ile birlikte sinemadaki kadınları onurlandıracağı Cannes'daki ilk çıkışına hazırlanıyor! Büyük bir küresel takipçi kitlesiyle Hindistan'ın tüm zamanların en büyük sinema ikonlarından biri olan Anushka, aynı zamanda kendi neslinin en etkili oyuncuları arasında yer alıyor ve 300 crore'den fazla üç filmi var: Sultan, PK ve Sanju. Anushka Sharma, Hint şov dünyasında başka hiçbir şeye benzemeyen, kendi yarattığı bir başarı öyküsünü kişileştiriyor.

Bir oyuncu olarak, bir girişimci olarak, kadınların toplumdaki temsilini değiştirmek isteyen bir film yapımcısı olarak ve aynı zamanda her zaman ihtiyacı olanların yanında olan bir insan olarak çalışmalarıyla kalıcı bir miras inşa etti. -
Bir oyuncu ve kültürel bir ikon olarak üretken bir çalışma grubu inşa etti. Anushka, rekabetçi sinema dünyasında kendi yolunu çizdi ve konuşmayı takdir edilen işine bıraktı. O, son on yılda Hint eğlence endüstrisinin şekillenmesinde önemli bir rol oynayan, yenilikçilik ve yaratıcılık için çabalayan, mükemmelliği kovalayan temel değerleri aracılığıyla ölçütler belirleyen Hindistan'ın bir gençlik simgesi.
Anushka, zamanının en başarılı aktörlerinden ve aynı zamanda Hindistan'ın en saygı duyulan oyuncularından biridir. PK!, Jab Tak Hai Jaan, Sultan, Rab Ne Bana Di Jodi, Ae Dil Hain Mushkil ve Band Baaja Baraat gibi Hint sinemasının en büyük hitlerinden bazılarını verdi.
Hindistan'daki en genç film yapımcısı olarak (25 yaşında beğenilen NH 10'un yapımcılığını üstlendi), Anushka, yapımcı olarak Clean Slate ile yaptığı ileri görüşlü seçimlerde dağınıklığı kıran içerik ve yerli Hint hikayeleri yapma tutkusunu destekledi. Hint gerçekliğinin karanlık bir tarafını gösteren cesur NH 10 veya Bulbbul, Pataal Lok ve Qala'nın alışılmadık hikayeleri olsun, Hint eğlence endüstrisini çeşitlendiren ve aynı zamanda varlığını küresel olarak hissettiren sürükleyici ve eleştirmenlerce alkışlanan içeriği destekledi. Kendisini tebrik eder ve bu haberde yer vermekten mutluluk duyarım. Hint sineması bambaşka yerlere doğru evriliyor fakat ne diyelim...kim nasıl devam edecekse biz de kabul ediyoruz işte.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?