Anushka Sharma'nın Bıçak Altına Yattığı Dedikodularına Yorumları!

Anushka Sharma yıllar içinde kendisini kanıtlamayı başarmış bir oyuncu. Aktris, Rab Ne Bana Di Jodi'de Shah Rukh Khan'la birlikte çıkış yaptığından beri Bollywood'da başarılı bir şekilde isim yaptı. Bugün endüstrinin en iyi aktrislerinden biri olarak kabul edilse de, özellikle dudaklarının şekli nedeniyle, o da yıllar boyunca alaylardan adil bir pay aldı. Dudaklarının şeklinde ne var yahu?
Anurag Kashyap'ın yönettiği, Ranbir Kapoor ve Karan Johar'ın başrollerini paylaştığı Mayıs 2015 filmi Bombay Velvet vizyona girmeden önce, Sharma'nın abartılı dudak somurtması bir tartışma konusuydu. Her şey, Sharma'nın, Karan'ın televizyon programı Koffee With Karan'ın bir bölümünde görünmesiyle Şubat 2014'te başladı. İki yıl sonra, 'rezil' dudak dolgusundan bahsetti ve hayranlarının onun 'insan olduğunu ve mükemmel olmadığını' bilmesini istediğini söyledi.
Mayıs 2016 tarihli bir Vogue röportajında Anushka Sharma, herkesin ilgilendiği dudak işi hakkında samimi konuştu. ''Saklayacak hiçbir şeyim yok. Bu yüzden dudak olayından bahsettiğimde, birçok insan bana cesur olduğumu söyledi. Ama Bombay Velvet'teki rolüm için yapmam gerekeni yaptım. Yalan atıp yapmadığımı söylemeyeceğim; zorunda kaldım. Hayranların insan olduğumu ve mükemmel olmadığımı bilmelerini istedim.'' dedi.
Anushka Sharma bu açıklamayı yapmadan önce, yeni dudaklarının 'dudak dolgunlaştırıcı bir alet' ve 'makyaj tekniklerinin' etkisi olduğunu söylemiş, 'herhangi bir müdahaleci işlem geçirdiğini' reddetmişti. Uzun bir gönderide, bir keresinde şöyle yazmıştı: "Kısa bir süredir geçici bir dudak dolgunlaştırıcı araç kullanıyorum ve (yıllar içinde öğrendiğim) makyaj teknikleriyle birlikte bu, dudaklarımın görünümünde bir değişiklik olmasının nedeni olabilir.''
Rab Ne Bana Di Jodi aktrisi şöyle devam ediyor, "Bu gerçeği belirttikten sonra, herkese kesinlikle 'bıçak altına' gitmediğimi veya herhangi bir 'plastik cerrahi' yaptırmadığımı veya herhangi bir müdahaleci işlem geçirmediğimi temin etmeme izin verin."

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?