Aryan Khan'ın Projesinin Adı Belli Oldu!

Halk, Shah Rukh Khan'ın oğlu Aryan Khan'ın yazarlığa ve yönetmenliğe adım attığını duyduğundan beri, bunun hakkında daha fazla şey duymayı dört gözle bekliyor. Size yeni bir güncelleme getiren Aryan Khan'ın yönetmenliği Stardom adını alacak ve 6 bölümlük bir dizi olacak.
Red Chillies Entertainment'ın yapımcılığında yapılacak olan Aryan Khan'ın yönetmenlik projesi, film endüstrisinin arka planında geçecek olan Stardom olarak adlandırılacak. 6 bölümlük bir web dizisi olacak. Seri şu anda yapım aşamasında ve 2023 yılında çekimlere başlanması bekleniyor.
Bunun dışında Aryan Khan, yakın zamanda babası Shah Rukh Khan'ı yönettiği D'YAVOL markası için bir reklam filmi çekti.
Aryan, Güney Kaliforniya Üniversitesi'nde Güzel Sanatlar, Sinema Sanatları, Film ve Televizyon Prodüksiyonu, Sinema Sanatları Okulu'nda lisans eğitimi aldı. Aryan Khan ve kurucu ortaklar Bunty Singh ve Leti Blagoeva, Aralık 2022'de tutku projeleri olan D'YAVOL'u ortaya çıkararak lüks yaşam tarzı işine adımlarını attılar. Üç girişimci, tüketicilere moda, içecek ve özel etkinliklerde en iyi küresel deneyimleri ve otantik ürünleri getirmeyi amaçlıyor. Sermaye olunca olur tabii. Helal.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?