Başrolün Sahibi Kim Olacak?

Bollywood'da garip bir şeyler oluyor. Aktörler, film seçimlerinin daha fazla farkına vardılar ve yeteneklerini doğru şekilde uygulama konusunda endişe duyuyorlar. Son zamanlarda bu uyanıştan bahseden tek aktör Ranbir Kapoor. Bir süre sinemaya ara vermek istiyor, bu da Kishore Kumar'ın biyografisinin bir parçası olmayabileceği anlamına geliyor. Gündem şu ki, Ranbir olmazsa filmde Ranveer Singh yer alabilir.

Şunu tekrar belirtelim; daha önce Anurag Basu'nun, Ranbir'in baş karakter olduğu Kishore Kumar hakkında bir biyografi yapmaya hevesli olduğu bildirilmişti. Ancak oyuncunun son dönemdeki fikir değişikliği, görünüşe göre yönetmeni zor durumda bırakmış. Şimdi ortalık Ranveer'in Kishore da'nın yerine geçebileceği spekülasyonlarıyla kaynıyor.
Hindustan Times'a göre Kishore Kumar'ın biyografisi hakkında konuşurken Ranbir Kapoor, ''11 yıldır Kishore Kumar'ın biyografisi üzerinde çalışıyorum. Bunu Anurag Basu ile birlikte yazıyoruz ve bunun bir sonraki biyografim olmasını umuyorum. Ama şimdiye kadar onun çekilen biyografi hakkında hiçbir şey duymadım.'' demiş. Ancak GoodTiMes ile başka bir röportajda, "Animal'dan sonra hiçbir şeye imza atmadım. Henüz bir filme imza atmadım ve ayrıca bir şey de aramıyorum. Tu Jhoothi Main Makkar ve Animal'dan sonra nerede durduğumu, film endüstrisinin nerede durduğunu anlamak için biraz ara vermek istiyorum.'' diyor. Bu açıklamalardan sonra, yapımcıların rol için Ranveer Singh'i iple çekmeyi planladıkları iddia ediliyor.
ETimes'a, biyografinin yapımcıları filmin çekimlerinin 2023'ün sonunda başlamasını istiyor. Ranbir Kapoor'un ikilemdeki duruşuyla, Ranveer Singh'i ekibe almayı umuyorlar. Ancak Anurag Basu, eski oyuncuyla yeniden bir araya gelmeye hevesli ve şimdi her şey Ranbir'in Animal'ın yayınlanmasından sonra vereceği karara bağlı. Hayırlısı olsun.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?