Bhediya 2'nin Geleceği Doğrulandı

Bhediya OTT hedefini tutturduğunda bekleyiş nihayet sona erer. Bhediya'nın dünya dijital prömiyeri JioCinema'da olacak ve 26 Mayıs'tan itibaren ücretsiz olarak yayınlanacak. Filmde dinamik ikili Varun Dhawan ve Kriti Sanon rol alıyor. Film, Kasım 2022'de sinemalarda gösterime girdi.
Film dijital prömiyer için hazırlanırken, bir devam filmi üzerinde çalışılıyor. Nisan 2023'teki Jio listesi duyurusunda Varun Dhawan, Bhediya 2'nin yapım aşamasında olduğunu doğruladı. Sahneye çıktı ve filmden bir şarkı seslendirdi. Rap bittiğinde, devam filminin başlık logosu ekranda gösterildi. Daha sonra cızırtılı bir videoda Bhediya 2'nin 2025 yılında sinemalarda gösterime gireceği ortaya çıktı.
Bhediya olarak oyuncunun Stree 2'de çok önemli bir rolü olacak. Bollywood Hungama'ya bir kaynak, ''Bhediya'da Stree karakterleri en sona doğru giriyor ve anlatıdaki ana çatışmayla hiçbir ilgisi yok. Ancak Stree'nin devam filminde Varun Dhawan'ın oynayacağı çok önemli bir rol olacak. Özel bir görünüm olacak ama Stree 2'deki eğlenceye ve çılgınlığa katkıda bulunacak bir şey olacak." dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?