Bhoola Artık Prime Video'da

Prime Video bugün Hint aksiyon-macera filmi Bholaa'nın küresel yayın prömiyerini duyurdu. Ajay Devgn'in yer aldığı ve Ajay Devgn FFilms, Reliance Entertainment, T-Series ve Dream Warrior Pictures'ın ortak yapımcılığını üstlendiği filmde, başrolde Devgn, önemli rollerde ise Tabu ve Amala Paul yer alıyor.
Eski bir hükümlü olan Bholaa, 10 yıl hapis yattıktan sonra serbest kalır ve yıllardır görmediği kızına kavuşmak ister. Ancak, farkında olmadan iyi koordine edilmiş bir uyuşturucu baskınına karıştığında bu aniden durur. Olaylar geliştikçe, Bholaa geçmişiyle yüzleşmek ve her köşede gizlenen engelleri zorlarken zor kararlar vermek zorunda kalır.
Dünyanın dört bir yanındaki izleyiciler bugünden itibaren Bholaa'yı Prime Video'da izleyebilir. Bholaa, Tamil gişe rekorları kıran Kaithi'nin Hint versiyonudur. Lokesh Kanagaraj'ın yönettiği bir aksiyon gerilim filmi olan 2019'da vizyona giren film. Film, Narain ve Dheena ile birlikte Karthi tarafından yönetildi. Dream Warrior Pictures adı altında S. R. Prakashbabu ve S. R. Prabhu tarafından, Vivekananda Pictures adı altında Tiruppur Vivek tarafından ortak yapımcı olarak yapıldı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?