Filmi, Ölümünden Sonra Bile Sinemalarda!

Bollywood, son birkaç on yılda pek çok başarılı film gördü. Ancak sadece birkaçı, özellikle sinemalara çıktıktan yıllar sonra yeniden gösterime girmeyi başardı. Film yapımcısı Neeraj Pandey'nin MS: Dhoni: The Untold Story, 12 Mayıs'tan itibaren yalnızca Hintçe değil, Tamil ve Telugu dillerinde de sinemalarda yeniden gösterime gireceği için artık bu tür filmler listesinde yerini alıyor. Biliyorsunuz ki filmin başrolünde merhum Sushant Singh Rajput var.
Bilmeyenler için MS Dhoni, eski Hintli kriket kaptanı Mahendra Singh Dhoni'nin biyografisi. Dhoni, liderliğinde Hindistan'ın 2007 T20 Dünya Kupası ve 2011 ODI Dünya Kupası'nı kazanması nedeniyle en başarılı Hintli takım kaptanı olarak biliniyor.
Dhoni rolünü Sushant Singh Rajput oynarken Kiara Advani karısı Sakshi'yi canlandırdı. Filmde ayrıca Dhoni'nin babası olarak Anupam Kher rol aldı. Film, Dhoni'nin bir gençten takımın iki dünya kupasını kazanmasına öncülük eden Hindistan kaptanı olma yolculuğunu konu alıyor.
Disney Star Studios Başkanı Bikram Duggal, filmi yeniden yayınlama nedenini paylaşarak yaptığı açıklamada, ''MS Dhoni: The Untold Story sadece Star Studios için değil, aynı zamanda her yerdeki Hintliler için inanılmaz derecede özel bir film oldu. en başarılı kriket kaptanımızın ilham verici yolculuğunu sergiliyor. Yeniden yayın, ülke çapındaki hayranlarına kriketin en büyülü anlarını büyük ekranda yeniden yaşamaları için bir şans daha vermeyi amaçlıyor.'' Keşke Sushant hayattayken de böyle olsaydı. Yorumlarınız neler?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?