İkilinin Filminin Adı Luka Chuppi 2!

Vicky Kaushal ve Sara Ali Khan'ın bir sonraki filmi geçen yıldan beri haberlerde. Geçen Kasım ayında her iki oyuncunun da bir fotoğrafı internete sızdırılmıştı. Film, başrolde Kriti Sanon'un oynadığı çok beğenilen Mimi'den sonra Laxman Utekar'ın bir sonraki yönetmenliği. Vicky ve Sara'nın filminin adının Luka Chuppi 2 olduğu öğrenildi. Bu, Kartik Aaryan ve Kriti Sanon'un oynadığı ilk filmden sonra serideki ikinci film. Hadi ya, film onun devamı mıymış?
Yapımcılar tarafından resmi olarak paylaşılan son güncellemeye göre, film bu yıl 2 Haziran'da vizyona girecek ve Vicky Kaushal'ın doğum günü olan 16 Mayıs'ta adını resmen yayınlayacaklar.
Geçen yıl Vicky ve Sara'nın filmde evli bir çifti oynayacağına dair haberler vardı, ancak yapımcılar tarafından resmi olarak hiçbir şey açıklanmadı. Yapımcılar ayrıca filmin sinemalarda mı yoksa doğrudan OTT'de mi yayınlanacağını açıklamadı. Bollywood Hungama, geçtiğimiz Eylül ayında filmin doğrudan Netflix'te yayınlanacağını ve yapımcıların filmi 70 cr Rs karşılığında yayın devine sattığını bildirmişti. Bu, Utekar'ın Mimi'den sonra Netflix'te üst üste ikinci yayını olacak.