Salman Khan Aamir Khan'a Yakın Yerde Otel İnşa Ettiriyor

Salman Khan sadece başarılı bir oyuncu değil, aynı zamanda önde gelen bir yapımcı ve ayrıca ticaretle de uğraşıyor. Salman'ın emlak işiyle uğraştığı herkes tarafından biliniyor ve bugün, Mumbai'de gösterişli bir otel inşa etmeye hazır olduğu haberi geldi.
The Times Of India'daki bir habere göre Salman Khan, Bandra'daki Carter Road'da denize bakan 19 katlı bir otel inşa etmeyi planlıyor. Bina planı BMC tarafından onaylandı ve çalışmaların yakında başlaması bekleniyor.
Otelin yer alacağı arsa, bir zamanlar Starlet adında bir konut topluluğunu barındırıyordu. Parsel üzerinde bulunan terkedilmiş bina ise yıkılarak inşaatına başlanacak.
Yazıya göre otelin bodrum katları üç katlı olacak, birinci ve ikinci katlar ise kafe ve restorana ayrılacak. Üçüncü katta spor salonu ve yüzme havuzu bulunacak olup, dördüncü kat hizmet katı, beşinci ve altıncı katlar ise kongre merkezi olarak ayrılacaktır. Otel odaları 7. ve 19. katlar arasında yer alacaktır.
İlginç bir şekilde arsa, süperstar arkadaşı Aamir Khan'ın ikametgahı olan Freeda One'dan 200 metre uzaklıkta bulunuyor.
Rapor ayrıca, Salman Khan ve ailesinin başlangıçta mülkü bir konut binasına dönüştürmeyi planladığından bahsediyor. Ancak plan daha sonra değişti. Teklif, mülkün sahibi olan Salman Khan'ın annesi Salma Khan adına bir yıldan uzun bir süre önce BMC'ye sunuldu. Hadi hayırlı olsun bakalım. Adam parayla para kazanmaya devam ediyor 😁

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?