Sara Ali Khan Sınırlarını Zorlamaya Devam Ediyor

Sara Ali Khan, Cannes Film Festivali'nin prestijli kırmızı halılarında şaşkına çevirdi ve giydiği her görünüm başımızı döndürdü. Bu Pataudi prensesi, ilk gün kültürü ve değerleri üzerine düşünmekten, büyükannesi Sharmila Tagore'u kıyafetleri aracılığıyla yönlendirmeye kadar, Hindistan'ı denizaşırı ülkelerde çok zarif bir şekilde temsil etti.
Bir röportajda Sara Ali Khan'a filmini orada çekmeyi isteyip istemediği sorulduğunda, ''Kesinlikle öyle düşünüyorum, aynı zamanda biraz gerçeklik kontrolü de gerek çünkü evdeki medyanın beni biraz şımarttığını düşünüyorum. Böylece birdenbire ne kadar küçük bir balık olduğunuzu ve gölet bile olmayan şeyin kelimenin tam anlamıyla deniz olduğunu fark ediyorsunuz. Ve daha ileri gitmeniz,daha da sınırları zorlamanız, öğrenmeye, gelişmeye devam etmeniz gerekiyor. Demek istediğim, ideal olarak gitmek istediğim yolun beşte biri bile değilim. Tabii ki sinemada bu tür anlamlı işler yapmayı, ülkemi bir gün filmim gelecek şekilde temsil etmeyi çok isterim, bu bir rüya olur benim için.'' dedi.
Ayrıca bir oyuncu olarak en çok neyi arzuladığını anlatırken ''Çok yönlülük konusunda şanslı olduğumu düşünüyorum. Ae Watan Mere Watan ve Murder Mubarak'ı bir hafta arayla bitirdim. Biri, Delhi'den modern bir kız gibi olduğum Homi tarafından yönetiliyor. Ve birinde de 1942'den bir özgürlük savaşçısıyım. Bu yüzden bana fırsatlar verildiğini düşünüyorum, umarım bana bundan daha fazlası verilebilir. Güzel roller için, bir şeyler öğrenebileceğim yönetmenlerle çalışmak için ve her geçen gün daha iyi olmak için can atıyorum.'' diye ekliyor.
Geçtiğimiz günlerde Sara Ali Khan'ın Zara Hatke Zara Bachke filminin fragmanı yayınlandı ve Vicky Kaushal ile olan kimyası izleyiciler tarafından beğenildi. HayranlarVicky ile birlikte Sara Ali Khan'ı daha fazla görmek için sabırsızlanıyor.