Bollywood Oyuncuları Suçlanıyor! Bakın Neden

Son bir aydır Hintli güreşçiler, dile getirdikleri güvenlik endişeleri nedeniyle yollarda protestolar düzenliyor. Hintli güreşçiler, bir süredir Hindistan Güreş Federasyonu (WFI) başkanı Brij Bhushan Sharan Singh'i Jantar Mantar'da protesto ediyor. Son zamanlarda polisle çatışırken bile görüldüler.
Protestoların ortasında, halk artık ulusal sorun konusunda sessiz kalan Bollywood oyuncularına seslenmeye başladı. Twitter'da, sosyal medya kullanıcıları Shah Rukh Khan, Priyanka Chopra ve Aamir Khan gibi ünlüleri sessizlikleri için suçluyor. Aamir'in, güreşçi Phogat kardeşlerin gerçek hayatına dayanan Dangal'ı henüz protestolara tepki göstermedi.
Bilmeyenler için, Priyanka, Aamir, SRK ve Parineeti Chopra gibi ünlüler, Mary Kom, Chakk De!, Saina Nehwal, Dangal gibi Hint sporlarına dayanan filmlerin bir parçası oldular. Şimdi sosyal medyada, halk Bollywood'u ulusal soruna sessiz kaldığı için suçluyor.
Bir kullanıcı, "Bu #Bollywood ünlüleri, Delhi Jantar Mantar Ground'daki Güreşçiler Protestosunda neden sessiz kalıyor? Sadece filmlerdeki diyalogları konuşuyorlar ve gerçek konularda ağızlarını açmıyorlar.'' yazdı. Bir diğeri, "Bu Bollywood ünlüleri, aksi takdirde, gişe rekorları kıran filmler veya güreşçilerimizin veya diğer kahramanlarımızın biyografilerini yapmak için orta sınıf konuları ele alma fırsatı bırakmayacak. Bu omurgasızlar şimdi neredeler? Gerçek Dangal için neden destek gelmiyor? #Güreşçiler Protestosu.'' yazdı.
Üçüncü bir kullanıcı Aamir Khan'a sordu, "Sevgili Aamir Khan @AKPPL_Official, Dangal ile olan hikayelerinden kâr elde ettin, ayağa kalkıp aynı güreşçilere yardım etmenin zamanı gelmedi mi? @SakshiMalik #GüreşçiProtestosu.'' 
Dördüncü bir kullanıcı, "Aamir Khan, Priyanka Chopra, Parineeti Chopra... hepsi Hintli spor yıldızlarının hikayelerine dayanan filmlerde rol almak için koştu. Şimdi neredeler? Priyanka, Black Lives Matter için de konuşmuştu. #Bollywood #Wrestlers Protestosu #IStandWithMyChampions'' dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?