Bu Kimyayı Yakın Zamanda Göreceksiniz!

Heyecan verici bir aile eğlencesine hazır olun. Yönetmen Laxman Utekar ve Dinesh Vijan'ın Maddock Films'i, Luka Chuppi ve Mimi gibi filmlerin ardından yeniden bir araya geliyor. Uzun bir bekleyişin ardından, Vicky Kaushal ve Sara Ali Khan'ın bir sonraki projesi bugün resmen açıklandı. Zara Hatke Zara Bachke, kahkaha, romantizm ve dramadan oluşan bir rollercoaster yolculuğu olmayı vaat ediyor. Yapımcılar, Vicky-Sara'nın kimyasını vurgulayan tamamen romantik olduğu bu çok beklenen başlığı duyuran benzersiz bir video yayınladılar.
Pazar günü Vicky Kaushal ve Sara Ali Khan, Instagram hesaplarına girerek filmin tanıtımını paylaştılar. Başlıkta ''Romantik mi? Dramatik misin? Ne düşünüyorsun hikayen hakkında? #ZaraHatkeZaraBachke fragmanı yarın. 2 Haziran 2023'te sinemalarda.'' yazıyor.
Bu film, bu iki oyuncunun ilk kez bir araya gelmesine işaret ediyor. Kimyalarının filmin en önemli özelliklerinden biri olması bekleniyor ve tam bir aile filmi olmayı vaat ediyor. Filmin fragmanı bugün yayınlandı.
Jio Studios & Dinesh Vijan, Zara Hatke Zara Bachke'yi sunuyor. Film yapımcılığını Dinesh Vijan ve Jyoti Desphande'nin üstlendiği, Laxman Utekar'ın yönettiği ve Laxman Utekar, Maitrey Bajpai ve Ramiz Khan'ın yazdığı bir Maddock Films yapımı. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?