Dahaad'ın Fragmanı Üzerine Yorumlar Neler?

Hindistan'ın en sevilen eğlence platformu Prime Video, bugün yakında çıkacak olan suç-drama dizisi Dahaad'ın fragmanını yayınladı. Dizi, Reema Kagti ve Zoya Akhtar tarafından yapıldı ve Kagti tarafından Ruchika Oberoi ile birlikte yönetildi. Ritesh Sidhwani, Farhan Akhtar, Reema Kagti ve Zoya Akhtar'ın yürütücü yapımcılığını üstlendiği Excel Media & Entertainment ve Tiger Baby tarafından üretilen Dahaad'da önemli rollerde Sonakshi Sinha, Vijay Varma, Gulshan Devaiah ve Sohum Shah yer alıyor. 240'tan fazla ülke ve bölgedeki Prime üyeler, 12 Mayıs'tan itibaren diziyi yayınlayabilecek.
Dahaad'ın sürükleyici fragmanı, Sonakshi Sinha ve meslektaşlarının canlandırdığı Anjali Bhaati'nin başıboş bir seri katili ararken yerel polis karakolundaki şiddetli gerilimi gözler önüne seriyor. Bir dizi gizemli ortadan kaybolma olayı, başka bir masum kadın hayatını kaybetmeden önce ipuçlarını bir araya getirerek zamana karşı yarışırken bir soruşturma avı başlatırken başlar.
Prime Video India Originals'ın başkanı Aparna Purohit, ''Dahaad'ın ilgi uyandıran bir anlatımı ve incelikle detaylandırılmış karakterleri var. Son derece iyi yazılmış ve kusursuz bir şekilde uygulanmış. Oyuncu kadrosunun olağanüstü performansı, filmdeki gerilimi elle tutulur ve dinamik hale getirerek izleyicilerimizin sonuna kadar kendilerini kaptırmalarını sağlıyor. Excel ve Tiger Baby ekibiyle uzun süredir devam eden ortaklığımıza bir yeni bölüm daha eklediği için inanılmaz heyecanlıyız." dedi.
Sonakshi Sinha, ''Dahaad benim için çok özel bir proje. Bu sadece ilk yayın akışımı işaret etmekle kalmıyor, aynı zamanda 2023 Berlinale Film Festivali'nde sunulan ilk Hint dizisi. Anjali Bhaati, daha önce oynadığım diğer tüm karakterlerden farklı. Reema ve Zoya, sadece korkusuz değil, aynı zamanda nesil için bir rol model olma potansiyeline sahip bir karakter yarattılar. Bu kadro ve ekiple çalışmak inanılmazdı ve bu diziyi Prime Video ile dünyanın dört bir yanındaki izleyicilere ulaştırmaktan heyecan duyuyorum.'' diyor.
Vijay Varma, "Dahaad, özelden başka bir şey olmayan cesur ve sürükleyici bir adrenalin çekimi. Aynı zamanda oynadığım en zorlu ama ödüllendirici karakter. Anand basit bir öğretmen, hafta sonlarını imkanları kısıtlı çocuklara ders vererek geçiren bir aile babası. Ancak onda göründüğünden daha fazlası var ve gizem de burada yatıyor.'' diye ekledi.
Şöyle devam etti, ''Reema ve Zoya, zamanımızın en iyi film yapımcılarından bazıları ve Dahaad ile bunu bir adım daha yukarı taşıdılar. Bu diziyle ilişkilendirilmekten ve Excel Entertainment, Tiger Baby ve Prime Video ile yeniden bir araya gelmekten heyecan duyuyorum. Berlinale'deki olumlu tepkileri gördükten sonra, hem Hindistan'da hem de denizaşırı ülkelerde izleyicilerin buna nasıl tepki vereceğini merakla bekliyorum."

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?