Don 3'te Kimin Oynayacağı Kesinleşti Mi?

Shah Rukh Khan'ın Don film serisinde merakla beklenen kısmında kimin yer alacağı, oyuncunun hayranları arasında büyük bir tartışma konusu. Birkaç rapor, SRK'nin Don 3'de başrol olmayacağını doğrularken, bunu devam ettirecek birçok isim gündeme geldi. Ranveer Singh'in rolü üstleneceğine dair söylentiler reddedildikten sonra, son rapor bu senarist-yönetmenin ikonik karakteri oynamayı düşündüğünü iddia ediyor.
SRK, 2006 yılında Farhan Akhtar'ın yönetmenliğinde ikonik Don karakterini getirdi. Oyuncu 2011'de rolünü yeniden canlandırırken, hayranları hevesle üçüncü kısmıyla ilgili resmi bir güncelleme bekliyor.
Geçen hafta, Ranveer Singh'in Don 3'teki rolü üstleneceği söylendi. Ancak, bir rapor söylentilerin yanlış olduğunu ve SRK'nin seriden geri adım atmadığını iddia etti. Şimdi, bir ETimes kaynağı, Farhan Akhtar'ın kendisinin başrolü oynamayı düşündüğünü bildirdi. Ayrıca kaynak, Excel Entertainment'ın Ranveer Singh'e olan sevgisine rağmen, Don'u oynayacak olanın Gully Boy yıldızının olası olmadığını söyledi.
Shah Rukh Khan, Priyanka Chopra, Lara Dutta ve Boman Irani'nin başrollerini paylaştığı Don 2'nin vizyona girmesinin üzerinden on yılı aşkın bir süre geçmesine rağmen hayranlar, serinin yeni bir bölümü için umutlarını kaybetmediler. Bu ayın başlarında yapımcı Ritesh Sidhwani, Don 3 hakkındaki söylentiler hakkındaki sessizliğini bozdu ve filmin şu anda yapım öncesi aşamada olduğunu doğruladı. Yapımcı bir haber ajansına filmin senaryosunu Farhan Akhtar'ın yazdığını ve tamamlamanın eşiğinde olduğunu söyledi. ''Ortağım (Farhan Akhtar) yazmayı bitirene kadar hiçbir şey yapmayacağız. Şu anda senaryoyu tamamlama aşamasında… Hatta hepimiz Don'u görmeyi dört gözle bekliyoruz.'' dedi. Gerçekten kesin anlamda filmde kimin yer alacağı merak konusu.
 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?