Filmlerinin Tarihi İçin Salman Khan ile Görüşüyorlar

5 Mayıs 2023 Cuma sabahı Akshay Kumar, Tiger Shroff ve Ali Abbas Zafar, bir sonraki filmleri Bade Miyan Chote Miyan'ın 2024 Kurban Bayramı hafta sonunda yayınlanacağını duyurdu. Ancak bu bir gecede alınan bir karar değildi. Güvenilir kaynaklara göre, Akshay Kumar ve Ali Abbas Zafar, bayram hafta sonu boyunca başka bir Hint filmiyle çatışmama konusunda netti. Bayram denilen şey, Salman Khan filmleriyle eş anlamlıdır ve bu nedenle Ali, bir ritüel olarak, bayram açılışına hazır herhangi bir film olup olmadığını kontrol etmek için akıl hocası Salman'dan bir çağrı aldı.

"Salman, Akshay'a saygı duyuyor ve onu gerçek arkadaşı olarak görüyor. Akshay için bayramda gösterime girmesi kararından çok memnundu ve şu anda bayram için sırada bir filmi olmadığını doğruladı. Ali ve Akshay adlı iki arkadaş, 2024 Bayramı'nda filmleriyle seyirciyi eğlendirecek." dendi.
"Salman, Akshay ve Ali'ye düşkün ve arkadaşlarının filmleriyle tanınan bir vizyon tarihini aldıklarını görmekten çok mutlu. 2022'nin başlarında, Ajay Devgn yönetmenliği olan Runway 34'ü Bayram'da getirmişti. Ali ve Akshay gibi, Ajay da tarihe karar vermeden önce Salman'ın aramasını cevaplamıştı. Salman sektördeki aktörlerin çoğuyla arkadaş ve bir tarih açıklamadan önce hepsinin birbirleriyle paylaşması ortak bir saygı." Aynı şey 2013'te Chennai Express'te de oldu, Rohit Shetty, Şovmen'i Shah Rukh Khan'la birlikte bayram yeri için duyurmadan önce, 2013 Kurban Bayramı projesi hakkında Salman'la görüştü.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?