Fukrey 3'ün Tarihine De Karar Verildi

Son birkaç günden bu yana bazı büyük filmlerin gösterim tarihlerinde epey değişiklik oldu. Her şey, 2 Haziran'da vizyona girmesi planlanan Shah Rukh Khan'ın başrol oyuncusu olduğu Jawan'ın hafta başında ertelenmesinden sonra oldu. Bu, diğer bazı filmlerin çıkış tarihlerini yeniden düzenlemesine yol açtı. Jawan'ın yapımcıları 7 Eylül'ü yeni çıkış tarihi olarak açıkladığında işler çözülmeye başlandı.

Ancak, Excel Entertainment'ın Fukrey 3'ünün Janmashtami sürümü olarak bu tarihte piyasaya sürülmesi gerekiyordu. Doğal olarak, yapımcılar merakla beklenen bir SRK filmiyle çatışmak istemiyorlar. Bu nedenle, şimdi filmin gösterime girmesini ertelediler. Son söylentilere göre, Fukrey 3 şimdi 24 Kasım'da piyasaya sürülecek.
Salman Khan'ın Tiger 3'ü 10 Kasım'da Diwali sırasında piyasaya sürülecek. Fukrey 3'ün neredeyse iki hafta sonra vizyona girmesiyle, umarım filme kazanmak için iyi bir pencere açılacaktır. Umarız başarılı olur.
Mrigdeep Singh Lamba'nın yönettiği Fukrey 3, Richa Chadha, Pulkit Samrat, Ali Fazal, Varun Sharma, Pankaj Tripathi ve Manjot Singh'in yer aldığı ilk iki filmin kadrosunu tekrar karşımıza çıkaracak.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.