Hrithik Roshan Kareena Kapoor Khan'ı Koruyor

Bollywood'da ilişkiler ve ayrılıklar yaygındır. Pek çok ünlü, setlerde tanışır, aşık olur ama hepsi birbiriyle evlenmez. Bununla birlikte, birçok ilişki söylentisi uzun süre adından söz ettirdi çünkü hayranlar bunun gerçek olmasını gerçekten istedi ve bu çiftlerden biri Hrithik Roshan ve Kareena Kapoor Khan'dı. İddia edilen ilişkileri söylentinin dorukta olduğu bir zaman vardı ama ikili bundan hiç bahsetmedi. Bununla birlikte, bir kez Hrithik bu konuyu açtı ve medya evlerine temelsiz hikayeler uydurduğu için kızdı ve onları hasta olarak nitelendirdi. 
Hrithik ve Bebo birkaç filmde birlikte çalıştılar ve kimyaları herkes tarafından sevildi. Şimdi, oyuncular hayatlarına devam ettiler ve ilgili partnerlerinden memnunlar, ancak, iddia edilen ilişki haberlerinin vahşi yaşam gibi yayıldığı bir zaman vardı. Bugün, Hrithik'in asılsız medyasının ikili hakkında kötü niyetli hikayeler yayınladığını bildirdiği bir geçmişe gidiyoruz.
TellyChakkar'daki bir habere göre, Hrithik Roshan bir keresinde medyayı kendisi ve Kareena Kapoor Khan hakkında kötü niyetli hikayeler yayınlamakla suçladı ve ikili hakkında pek çok şeyin yazıldığı raporları saçma olarak nitelendirdi. ''Saçmalık orada durmadı. Ben Kareena'ya defolup gitmesini söylerken Kareena'nın beni sevmeye zorlaması gerekiyordu. Hasta mısınız ya... Eminim tüm hikaye uydurma olduğu için isimlerimizden bahsetmediler. İsim vermeden kötü niyetli hikayeler uydurmak çok kolay.'' dedi.
Oyuncu, röportaj sırasında Kareena Kapoor Khan'ı övmüş ve hatta ona saf kalpli bir kız demiş ve onun hakkında ne kadar kötü hissettiğini, ''Kendim için üzülmüyorum. Sadece onun için üzülüyorum. Çünkü o çok tatlı bir kız. Medyada tamamen yanlış anlaşıldı ve yanlış temsil edildi.'' cümleleriyle aktarmıştı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?