İkilinin Fışkıran Söylentileri Üzerine Ranbir Kapoor Yorumu!

Ranbir Kapoor ve Mahira Khan, bir zamanlar halkın dedikodu dünyasını süslemişlerdi. Her şey, ikilinin bir Dubai etkinliğinden çekilmiş bir fotoğrafının internette viral hale gelmesinden ve inkar edilemez bir kimyaya sahip olmalarından sonraydı. Ancak daha sonra sızan bir fotoğrafla neredeyse interneti kırdı geçirdiler.
Ranbir ve Mahira sokakta özel bir anı paylaşarak bir sigara içerken sohbet ederken çekildi. Birisi onları bir arada gördü, resmi çekti ve internete koydu. Ve kıyamet koptu. Ranbir tartışmadan etkilenmezken, Mahira sırtı açık kıyafeti ve Barfi aktörüyle sigara içtiği için utandı.
O sırada fotoğraflara kimse tepki göstermezken, bir süre sonra Ranbir Kapoor, sosyal medyadaki bir kargaşanın ardından Mahira'nın savunmasına geçmek zorunda kaldı. Laf edenler Pakistanlı aktrisi soldan, sağdan ve merkezden hedef alırken, RK'nin nazik ve kibar çağrısıyla kurtarıldı. Masala'nın aktardığına göre, bir röportajda Mahira Khan'ı kişisel olarak tanıdığını ve ona hayran olduğunu ve saygı duyduğunu söyledi. Ayrıca, ''Yargılanma ve hakkında konuşulma şekli çok adaletsiz. Olumsuzluğu bırakıp yolunuza devam etmenizi rica ediyorum. Not: Sigara da nefret de sağlığa zararlıdır.'' dedi. İtibarını korumuş, güzel hareket.
Mahira Khan daha sonra televizyondaki bir sohbet programında, "Kariyerim boyunca ilk kez sözde bir tartışmaya kapıldım ve bu garipti çünkü içinde çok fazla şey vardı. Birincisi, bariz bir şekilde ihlal edilmiş hissediyorsun, kişisel bir kesinti anındasın ve birisi az önce senin fotoğrafını çekmiş bulundu.'' dedi.
Raees aktrisi devam etti, "İkincisi, belli ki bir kargaşa vardı, çünkü buradaydım, Pakistan'da son derece sevilen biriydim ve beni bir şekilde bu kaide üzerinde tutuyorlar, bana çok sevgiyle davranıyorlar. Ve benim yaptığımı görmek istemediklerini fark etmediğim bazı şeyler var.''
Söylentilere inanılacaksa, Ranbir Kapoor, Humsafar aktrisiyle bir ilişki anlamında ilgileniyordu, ancak ilişkileri, sızdırılan görüntülerin yarattığı kargaşanın ardından fışkırdı. Sonradan olay patladığı gibi kapandı herhalde.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?