İkilinin Kimyasi Sonunda Yayınlandı

Sajid Nadiadwala ve Namah Pictures'ın yaklaşmakta olan Satyaprem Ki Katha tanıtımlarının yayınlanmasından bu yana sadece bir gün geçti ve izleyicileri tamamen ele geçirerek onlara bu saf romantik aşk hikayesine bir bakış atmalarını sağladı. Yapımcılar şimdi bu yaklaşan müzikal romantizmin posterini yayınladı. İzleyiciler tanıtımda Kartik Aaryan ve Kiara Advani'nin muhteşem kimyasından gerçekten keyif alırken, yapımcılar Bhool Bhulaiyaa 2'nin birinci yıl dönümü olan tarihte posteri yayınladıkları için güzel bir tarih seçmiş oldular.
Seyirciler, bu kimyayı ilk kez beyaz perdeye getiren film olan Bhool Bhulaiyaa 2'nin 2022'de vizyona girdiği gün aynı gün afiş lansmanını gördü. Bhool Bhulaiyaa 2'nin vizyona girdiği 20 Mayıs 2022 ve bu yıl 20 Mayıs 2023'te Satyaprem Ki Katha'nın posteri yayınlandığından, bu gerçekten gözlerimizi yakalamak için özel bir an. Poster kesinlikle aşık olmaya layık görünüyor. Sihirli çift Kartik Aaryan ve Kiara Advani'nin yer aldığı poster, tüm aşk ve romantik hisleri bir kez daha anımsatıyor. Yakışıyorlar bence de.
Satyaprem Ki Katha ayrıca NGE ve Namah Pictures arasında büyük bir işbirliğine de işaret ediyor. İlginç bir şekilde, Kishor Arora ve yönetmen Sameer Vidwans'la birlikte Sajid Nadiadwala ve Shareen Mantri Kedia, ilgili uzun metrajlı filmleriyle Ulusal Ödül kazandı. Satyaprem Ki Katha, 29 Haziran 2023'te sinemalarda olacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?