İlk Romantik Şarkı Geldi!

Sajid Nadiadwala ve Namah Pictures'dan Satyaprem Ki Katha'nın büyüleyici tanıtımının yayınlanmasının ardından, duygusal şarkılarının yayınlanmasına yönelik talep tüm sosyal medyayı kasıp kavurdu. Seyircinin isteğini göz önünde bulunduran yapımcılar, bu yaklaşan romantik müzikal destanın şarkısını fragman yayınlanmadan önce yayınlamaya karar verdiler ve şimdi filmden ilk şarkı olan 'Naseeb Se'nin tanıtımıyla karşımızdalar.
'Naseeb Se' biraz dinledikten sonra filmin duygulu melodisini duymayı sabırsızlıkla bekleyen seyirciler için gerçekten de bir ziyafet olarak geldi. Kartik Aaryan ve Kiara Advani'nin gişe rekorları kıran filmi Bhool Bhulaiyaa 2'den sonra ekrana geri dönerken, 'Naseeb Se' şarkısının tanıtımı şarkının yayınlanması için heyecanı artırdı.
Kartik Aaryan ve Kiara Advani'yi 'Naseeb Se' şarkısında görmek gerçekten de yılın müzikal romantizmini garanti ediyor. Şarkı Payal Dev tarafından bestelendi ve Payal Dev ve Vishal Mishra tarafından güzel bir şekilde söylendi. Sözlerini A.M. Turaz yazdı. Şarkı yarın yayınlanacak.
Satyaprem Ki Katha ayrıca NGE ve Namah Pictures arasında büyük bir işbirliğine de işaret ediyor. İlginç bir şekilde, Kishor Arora ve yönetmen Sameer Vidwans'la birlikte Sajid Nadiadwala ve Shareen Mantri Kedia, ilgili uzun metrajlı filmleriyle Ulusal Ödül kazandı. 'Satyaprem Ki Katha' 29 Haziran 2023'te sinemalarda olacak.