Irrfan Khan'ın Yayınlanacak Bir Filmi Daha Ortaya Çıktı!

Çok yetenekli ve beğenilen merhum oyuncu Irrfan Khan, üç yıl önce 29 Nisan 2020'de hepimizi üzerek aramızdan ayrıldı. Geçen hafta, henüz yayınlanmamış filmi The Song of Scorpions sinemalarda gösterime girdiğinde birçoğu tatlı bir sürprizle karşılaştı. Film, oyuncunun vizyona giren son filmi olarak lanse edilse de şimdilerde Irrfan Khan'ın vizyona girmemiş bir başka filminin de yakında sinemalara geleceği ortaya çıktı. Apno Se Bewafai adlı proje gecikmiş bir proje ama 26 Mayıs'ta beyaz perdede gösterime girecek. İlginç bir şekilde, Apno Se Bewafai'nin yapımcıları da kısa bir süre önce Atul Mohan's Complete Cinema dergisinde Irrfan ve Mahima Chaudhry'nin rol aldığı bir posterini yayınladılar. 

Yapımcı Piyush Shah, Mid-Day ile yaptığı bir etkileşimde, Apno Se Bewafai'nin 2018'de tamamlandığını ve 2019'da bir sansür sertifikası aldığını açıkladı. 2020'de, 10 Nisan 2020'de yayınlanacağını duyurdu. COVID-19 salgını nedeniyle planlar ters gitti. Ardından, Irrfan'ın ikinci ölüm yıldönümünde Piyush Shah, Apno Se Bewafai'nin 2022'de sinemalara çıkacağına dair güvence verdi. Ve şimdi, nihayet, 26 Mayıs'ta gösterime girmesi için planlandı.
Kaynağa göre Apno Se Bewafai, Mahima Chaudhry'nin canlandırdığı, zengin bir bayana ilgi duyan evli bir adam olan Irrfan Khan'ın karakteri hakkındadır. Piyush Shah, ''Yoldan saptıktan sonra yaptıklarından pişman olur ama kimse geçmişi geri alamaz. Film, eylemlerinin hayatı ve ailesi üzerindeki etkisini konu alıyor. Irrfan çok harika bir adamdı, ayakları yere basan ve ayakları yere basan.'' diyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.