İşte Pathaan'ın Başarısı!

Shah Rukh Khan'ın Pathaan'ı, dünya çapında tarihi gişe hasılatı söz konusu olduğunda tüm tahminleri ve hesaplamaları yerle bir etti. Hindistan'da net 500 crore'u ve dünya çapında brüt 1000 crore'yi aşarak, daha önce bahsedilemeyecek kadar çok rekoru alt üst etti. Şimdi, öğrendiğimiz en son şey, SRK'nin diğer işi hakkında.
Siddharth Anand tarafından yönetilen film, YRF'nin Casus Evrenini resmen başlattı. Bu, Shah Rukh'un 4 yıllık bir aradan sonra beyaz perdeye geri dönüşünü işaret ediyordu. Hayranlar SRK'yi daha önce hiç görülmemiş bir karakterde gördüğünden ve gişede gerçekten yıkıma neden olarak 'Bollywood Kralı' unvanını haklı çıkardığından, tüm beklemeye değdi.
Şimdi ortaya çıkan yeni bir başarıya geri dönen Pathaan, sinemalarda 100 günlük bir maratonu tamamladı. Aksiyon filmi hala sinemalarda gösteriliyor ve şimdi pandemi sonrası dönemde bu başarıya ulaşan 4. Hint filmi oldu. Yine sinemalarda 100 günü tamamlayan RRR, KGF Chapter 2 ve Kantara ligine katıldı.
Bu arada Pathaan, 1971'den sonra Bangladeş'te gösterime giren ilk Hint filmi olacak. 12 Mayıs'ta Bangladeş'te piyasaya sürülecek.
Uluslararası Dağıtımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Nelson D'Souza, ''Sinema her zaman uluslar, ırklar ve kültürler arasında birleştirici bir güç olmuştur. Sınırları aşar, insanları harekete geçirir ve insanları bir araya getirmede önemli bir rol oynar.'' diyor.
''Pathaan, 1971'den sonra Bangladeş'te vizyona giren ilk Hint filmi oldu ve kararları için yetkililere müteşekkiriz. Shah Rukh Khan'ın Bangladeş'te muazzam bir hayran kitlesine sahip olduğunu yıllar içinde öğrendik ve YRF'nin Spy Universe'ünden son teklifimiz Pathaan'ın SRK ve Hint sinemasının ülkede gösterime giren ve Hint kültürünü ve kültürünü temsil eden ilk mükemmel filmi olduğunu düşünüyoruz.''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?