Jawan Denizaşırı Ülkelerde Yayınlanacak

Shah Rukh Khan'ın Yash Raj Films ile uzun süredir devam eden bir bağı var. Stüdyoyu kuran merhum efsanevi film yapımcısı Yash Chopra ile yakın bir bağ paylaştı. Oğlu ve film yapımcısı Aditya Chopra ile olan dostluğu da iyi bilinmektedir. SRK'nin onlarla olan ilişkisi, bu yılın başlarında dünya çapında gişe rekorları kıran Pathaan'ın muazzam başarısıyla daha da güçlendi.

SRK'nin bir sonraki filmi Jawan Atlee tarafından yönetilecek ve yapımcılığını YRF yerine Red Chillies Entertainment üstlenecek. Bununla birlikte, afiş, filmin uluslararası pazarlarda distribütörleri olarak ekibe almaya karar verdiği için Jawan'ın bir Yash Raj Film bağlantısı da olacak. Film, denizaşırı ülkelerde yayınlanacak.
Yapımcılar filmi önceki çıkış tarihi olan 2 Haziran'dan ertelemeye karar verdikleri için Jawan tüm bu hafta haberlerde yer aldı. Bollywood Hungama, filmin VFX'i üzerinde çalışmak için zamana ihtiyacı olduğu için Eylül ayına erteleneceğini bildirdi. Dün, Jawan'ın yapımcıları filmin 7 Eylül'de vizyona gireceğini açıkladılar. Filmin yeniden düzenlenmesi, diğer birkaç büyük filmin de vizyona girmesini ertelemek zorunda kalmasını sağladı.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.