Jawan Tekrar Erteleniyor Mu?

Shah Rukh Khan'ın Jawan'ı, bu noktada ticaret çevrelerinde en sıcak tartışma konusu. Sosyal medyadaki Shah Rukh Khan hayranları sürekli olarak yeni tarih güncellemesini ararken, her bir araştırmacı muhabir Jawan ile ilgili güncellemeleri arıyor. Cuma sabahı ekip, çıkış tarihi olarak 25 Ağustos'u ayarladı ve cuma akşamı duyurmaya ayarlandı. Ancak Shah Rukh Khan'ın şimdi tamamen yeni bir plan tasarladığı görülüyor.

En son kaynak bize Jawan'ın daha da ertelendiğini ve şimdi Eylül ortasında bir sürüm olacağını bildiriyor. Kaynağımıza göre Shah Rukh Khan, Salaar vizyona girene kadar net bir şey elde etmek için filmi Eylül 2023'te getirme kararını Atlee'ye bildirdi.
Jawan ve Animal arasında uygun bir boşluğu korumak için tarih değişikliğine cuma akşamı karar verildi. "Shah Rukh Khan açık bir pencereden gelmek ve kalabalıktaki pek çok kişiden biri olmak istemiyor. O özünde bir aslan ve her şeyin odağında olmasını istiyor. Eylül'ün Jawan'ın yayınlanmasının hakkını vereceğine inanıyor." dendi. Sonuç her ne olursa olsun, yine gişe rekorları kıracağından şüphemiz yok.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?