Kangana Ranaut Salman Khan'ın Güvenliği Hakkında Yorum Yapıyor

Bu yılın Mart ayından bu yana, aktör Salman Khan ölüm tehditleri aldığı için bir kez daha manşetlere girdi. Sonuç olarak, Mumbai polisi güvenliğini artırdı. Son zamanlarda Khan, Hindistan'da küçük bir sorun olduğunu belirtirken artırılmış güvenliğinden bahsetti. Bilmeyenler için Salman, Dubai'de çekilen bir Aap Ki Adalat bölümünde bundan bahsetti. Salman'ın sözlerini yorumlayan aktris Kangana Ranaut, güvenliğinin Hindistan hükümeti tarafından sağlandığını ve ülke emin ellerde olduğu için endişelenmeye gerek olmadığını söyledi. Kız nasıl da buluyorsun yorum yapacak yerleri ama.
Pazar günü Haridwar'da medyaya konuşan Simran oyuncusu, ''Bizler oyuncuyuz. Salman Khan'a merkez tarafından güvenlik sağlandı. Başbakan Narendra Modi ve İçişleri Bakanı Amit Shah'tan koruma alıyor, o zaman korkacak bir şey yok. Tehdit edildiğimde, devlet tarafından da bana güvenlik verildi. Bugün ülke emin ellerde. Endişelenecek bir şeyimiz yok.'' dedi.
Bu nedenle, ölüm tehdidinin ortasında Salman'a Mumbai Polisi tarafından Y+ kategorisi güvenlik sağlandığını burada belirtmekte fayda var. Bu yılın Mart ayında ofisi, kötü şöhretli bir gangster olan Lawrence Bishnoi'nin bir ortağı olan Goldy Brar'ın gönderdiği iddia edilen bir tehdit e-postası aldı. Tehdit e-postası, Lawrence Bishnoi'nin 'Salman Khan'ı öldürme' arzusunu kamuoyuna açıklamasından kısa bir süre sonra geldi.
Rajat Sharma'nın programında Salman, "Her yere tam güvenlikle gidiyorum. Ben buradayken hiçbir şeye gerek yok, tamamen güvenli. Hindistan'ın içinde küçük bir sorun var. Ne yaparsan yap olacak olanın olacağını biliyorum. Tanrının benimle olduğuna inanıyorum. Etrafta o kadar çok silah dolaşıyor ki bugünlerde korkuyorum.'' dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?