Karan Johar Doğum Gününde Yeni İçeriği Paylaşacak!

Karan Johar, Ranveer Singh – Alia Bhatt'ın başrol oyuncusu olduğu Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani ile yönetmenlik koltuğuna geri döndüğünü duyuralı uzun zaman oldu. Onun yapım evi Dharma Productions altında üretilen filmde ayrıca önemli rollerde deneyimli oyuncular Dharmendra ve Shabana Azmi yer alıyor. Aslında, duyurulmasından bu yana, filmin etrafındaki söylentiler istikrarlı bir şekilde artıyor. Bollywood Hungama, Karan Johar'ın 25 Mayıs doğum gününde filmden bazı yeni içerikleri açıklayacağını aktarıyor.
Aynı konuda yorum yapan bir kaynak, Bollywood Hungama'ya özel olarak şunları söyledi: "Karan, Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'yi çevreleyen söylentileri ve seyircinin hevesle filmin bir an önce çıkmasını beklediğini biliyor. Bunu akılda tutarak, 25 Mayıs'ta 51. doğum gününde projeden bazı yeni içerikleri açıklamayı planlıyor. Bu her şey olabilir. Şimdiye kadar sadece filmin logosu açıklandı, ancak Karan'ın yayınlamaya karar verdiği her ne olursa olsun, emin olun proje etrafındaki heyecanı artıracaktır.'' deniyor.
Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'nin promosyonları hakkında daha fazla konuşan kaynak, ayrıntılı bir planın kavramsallaştırıldığını ortaya koyuyor. ''Karan Johar ve ekibi, filmin seyirciye hitap etmesini sağlamak için çok çalışıyor ve oldukça ayrıntılı bir tanıtım kampanyası için beyin fırtınasının ortasındalar. Aslında, kampanyanın dijital, kara ve hatta sosyal kampanyaları kapsayacak bir ay sürecek bir olay olmasını bekleyin.'' Kaynak çok şey ifşa etmiş olsa da, izleyicinin 25 Mayıs'ta hangi içeriği bekleyebileceği konusunda ağzını sıkı tutuyor. Kaynak, "Söylediğim gibi, her şey olabilir." diyor.