Katrina Kaif'in Niyeti Sorgulanıyor!

Katrina Kaif ve Salman Khan birbirlerine büyük saygı duyuyorlar. Oyuncular, hayranlara göre halkın gözünde birbirlerini asla küçümsemiyorlar. Şimdi Kat'ın Salman'ı en zor zamanında desteklediği bazı eski fotoğraflar internette dolaşıyor. Ayrıca Kat'ın ona ne kadar sadık olduğu hakkında bir tartışma da başladı. Bununla birlikte, bazıları bu ilişkinin toksikliği hakkında yorum bile yaptı.
Bu eski fotoğraflarda Katrina, oyuncuyu hapishanede ziyaret eden Salman Khan'ın ailesiyle birlikte görülüyor. Salman, 2002'de bir kaza ile suçlandı. Ayrıca bir kara tavşanı (nesli tükenmekte olan bir tür) öldürmekle de suçlandı. Dava için hapis cezasına çarptırıldı.
Reddit'te paylaşılan fotoğraflarda, Arbaaz Khan, Alvira ve Khan ailesinin diğer üyelerine eşlik eden Katrina Kaif var. Ancak internet bu resimleri görünce ikiye bölünmüş durumda. Bazıları buna Kat'ın Salman Khan'a olan sadakati derken, diğerleri buna toksik bir ilişki dedi.
Reddit'te paylaşılan bir gönderide, halk bu eski fotoğraflara tepki gösterdi.
Bir kullanıcı, Tiger aktrisinin rol arkadaşına olan duyguları hakkında yorum yaptı ve şöyle yazdı: "İnandığım ve okuduğum kadarıyla, bu çok garip ama Katrina aslında Salman'a aşıkmış. Bundan kurtulduğuna sevindim ama o sırada onu gerçekten umursamadığına şüphe yok. Her ikisi de sadakate değer verir.'' 
Başka bir yorumda, ''En azından bu süre zarfında onun erkek arkadaşıydı. Şaşırtıcı olan, 2018'de aynısını yapması, hatta Arpita ile onun için dua etmesi. Beğenin ya da beğenmeyin, arkasındaki adam o olduğu için ondan asla uzaklaşmıyor. Bu onun güvenlik ağı." diyerek Bang Bang aktrisinin niyetini sorguluyor. Yani diyor ki sıkıyorsa destek olmasın. Salman onun arkasındaki adam. Siz ne düşünüyorsunuz? Katrina iyi mi yapıyor kötü mü?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?