Oh My God 2 Geliyor

2012'de vizyona giren OMG Oh My God, Akshay Kumar ve Paresh Rawal'ın rol aldığı bir mahkeme salonu dramasıydı. Bir depremde dükkanı yıkılan ateist Kanji'nin (Paresh Rawal) hikayesiydi. Sigorta şirketi 'Tanrı'nın işi' diyerek ona tazminat ödemeyi reddettiğinde, Kanji Tanrı'ya karşı dava açtı. Akshay Kumar, Lord Krishna'yı canlandırdı ve onun nasıl Kanji'nin mücadelesinin bir parçası olduğu, filmin temelini oluşturdu. Şimdi, Oh My God'ın zaferinden bu yana 11 yıl sonra, Akshay Kumar, izleyicileri eğlendirmeyi ve ilgisini çekmeyi vaat eden bir sosyal komedi olan devam filmi Oh My God 2 ile izleyicileri bir kez daha memnun etmeye hazırlanıyor. Bu tarz filmler bir tek bana mı uzak geliyor ya...
Geliştirmeye yakın bir kaynak Pinkvilla'ya göre, "Akshay Kumar, ortakları Ashwin Varde, Viacom 18 ve Jio Studios ile birlikte Oh My God 2 için sinemalarda gösterime girmesine karar verdiler. Ancak OMG2 her zaman bir tiyatro girişimi olarak duyurulmuştu. Yetkililer, OTT'nin gösterimi hakkında hiçbir zaman yorum yapmadı ve bugün bile film bir tiyatro girişimi olarak hazırlanıyor. Son düzenleme şu anda ayarlanıyor ve üzerinde çalışılıyor. Oh My God 2'nin sinema gösterim tarihi yakında açıklanacak." dendi.
Akshay, geçen yıl Aralık ayında Suudi Arabistan'ın Cidde kentinde düzenlenen Kızıldeniz Uluslararası Film Festivali'nde yakında çıkacak olan filmi hakkında ilginç bir ayrıntıyı paylaştığı yerde varlığını hissettirmişti. Moderatör Kaleem Aftab ile sohbet ederken yakında çıkacak filmlerinden birinin cinsel eğitimin öneminden bahsettiğini ortaya çıkarmıştı. Akshay, "Bu çok önemli bir konu. Birçok yerde cinsel eğitim yok. Okulda öğrendiğimiz her türlü konu var ve cinsel eğitim, olmayan tek bir konu, dünyadaki bütün okullarda isterim. Bu filmin) vizyona girmesi zaman alacak, Nisan veya Mayıs olacak.'' dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?