Parineeti Chopra Düğün İçin Mekan Mı Bakıyor?

Son zamanlarda halkın konuştuğu Parineeti Chopra ve Raghav Chadha, yaklaşan düğünleri için mekanı ayarlamakla meşgul görünüyorlar. Bu ayın başlarında nişanlanan çiftin, mevcut haberlere göre Rajasthan'da dünya evine girmesi bekleniyor. Duyduğumuza göre Parineeti şu anda eyalette akrabalarıyla vakit geçirirken görülüyor. Spekülasyonlara ek olarak, Raghav'ın yakında oyuncuya katılacağı söyleniyor.
IANS'nin haberine göre, Parineeti Chopra cumartesi günü Udaipur'a geldi ve aile üyeleriyle birlikte Udaipur Sarayı'nda ve Udayvilas'ta kalıyordu. Daha sonra akrabalarıyla öğle yemeği yerken görüntülendiği bildirildi. Ayrıca yangını körükleyen Parineeti Chopra'nın Turizm Departmanından Shikha Saxena ile bir görüşme yapması ve burada Udaipur'daki turistik yerler ve oteller hakkında soru sorması bekleniyor. Ayrıca Raghav Chadha'nın düğün mekanlarını araştırmak için Jaipur'u ziyaret etmesi ve ardından 28 Mayıs Pazar günü Parineeti Chopra'nın ona katılması bekleniyor.
Bu raporlara inanılacak olursa, Parineeti Chopra'nın 2018'de Rajasthan'da da evlenen Priyanka Chopra Jonas'ın izinden gitmek istediği anlaşılıyor. Ancak çift henüz Udaipur ve Jaipur arasında seçim yapacak.
Parineeti Chopra'nın Raghav Chadha ile nişanlandığına dair haberler geçen ay ortalıkta dolaşmaya başladı. Daha sonra, çiftin Yeni Delhi'deki Kapurthala House'da yüzük takmadan önce samimi bir 'roka' törenine ev sahipliği yaptığı bildirildi. Çift, evlilik planlarına gelince, bununla ilgili olarak medyayla etkileşime girmedi. Ancak nişan sırasında, çiftin Ekim ayında veya 2023'ün sonunda evleneceği bildirildi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?