Polis Evrenine Kilit Bir İsim Daha Eklendi! İşte O İsim

Rohit Shetty polis evreni, bu noktada YRF Casus Evreni'nden sonra Hint Sinemasının en büyük ikinci evreni denebilir. Film yapımcısı, Polis Evreninde Hint Film Endüstrisinin en büyük isimlerinden bazılarına sahip. Polis evreni, Ajay Devgn'in canlandırdığı Singham ile, ardından Ranveer Singh ile Simmba ve son olarak da Akshay Kumar'dan Sooryavanshi ile başladı.
Cirkus'un tanıtımları sırasında Rohit Shetty, Deepika Padukone'nin kendi evrenindeki en yeni polis olacağını doğruladı. Ve şimdi, Rohit'in URI aktörü Vicky Kaushal'ı aynı zamanda bir polis olarak tanıtmayı planladığı öğrenildi. "Vicky Kaushal ve Rohit Shetty, Singham Again için bir süredir görüşüyorlar ve Rohit, Singham Again'de Vicky için uygun bir karakter üzerinde çalışıyor. Polisi, abartılı bir karakter olan Ranveer'den çok farklı olacak. Vicky'nin polis evrenindeki kahramanca ve maço tarafını keşfetmek istiyor." dendi.
Vicky ve Rohit, pandemiden çok önce, son 3 yıldır bir filmi tartışıyorlar ve görünüşe göre bu yıl Singham Again ile işbirliği nihayet gerçekleşecek. "Rohit, Vicky için bir kısım oluşturmak için senaryo üzerinde çalışıyor ve işlerin gidişatından memnun. Senaryo ayarlandıktan sonra resmi bir evrak işi yapılacak. Ancak Rohit, farklı bir alanda bir oyuncuyla çalışmaktan heyecan duyuyor." Polis Vicky..yakışır mı sizce?
Genişletilmiş oyuncu kadrosu Ajay Devgn, Kareena Kapoor, Ranveer Singh, Akshay Kumar ve Deepika Padukone'den oluşacağı için bununla Singham Again en büyük topluluk filmi haline geldi. Vicky, işler tamamlandığında oyuncu kadrosuna katılan 6. büyük isim olacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?