Posterin Geleceği İşte O Sürpriz Tarih!

Karan Johar'ın bir sonraki yönetmenlik projesi Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'nin duyurulmasından bu yana biraz zaman geçti. Ranveer Singh, Alia Bhatt, Dharmendra ve Shabana Azmi'nin rol aldığı film, oyuncu kadrosuyla manşetlere taşındı. Aslında o zamandan beri, film ve ilerlemesi hakkında hayranların hevesle takip ettiği sürekli güncellemeler oldu. Bollywood Hungama, filmin ilk posterinin bu ayın sonlarında piyasaya sürüleceğini aktardı. Kaynağın söylediği doğruysa, söz konusu afiş Karan Johar'ın doğum gününde yayınlanacak.
"Bir süre önce Dharma Productions, Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'nin logosunu yayınlamıştı, şimdi film hazır ve yapımcılar resmi olarak ilk posteri Mayıs ayının sonlarında yayınlayacaklar. Bollywood Hungama'nın yerinde bir kaynağı, özellikle Karan'ın yönetmenlik koltuğuna geri döneceği için lansmanı özel kılan, afişin film yapımcısının doğum gününe denk gelecek olan 25 Mayıs'ta yayınlanması planlanıyor.'' dendi. Filmin 28 Temmuz'da vizyona girmesine az bir süre varken, Karan ve Dharma Productions kara etkinlikleri, dijital entegrasyonlar ve tabii ki sosyal tanıtımları içerecek büyük bir tanıtım kampanyası planlamakla meşgul. Kaynak daha fazla ayrıntı vererek, "Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'nin tüm tanıtım kampanyası 25 Mayıs'taki poster lansmanından sonra başlayacak. Bu nedenle, Karan'ın 51. doğum gününü de kutlayacak büyük bir açılış töreni bekleyin." diye ekledi.
 Filmin vizyona girmesini sabırsızlıkla beklerken, Karan Johar'ın yönettiği ve Ishita Moitra, Shashank Khaitan ve Sumit Roy'un yazdığı Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'nin romantik bir komedi olacağı söyleniyor. Yapımcılığını Dharma Productions ve Viacom18 Studios'un üstlendiği filmin 28 Temmuz 2023'te vizyona girmesi planlanıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?