Rani Mukerji'nin Filmi Artık Netflix'te

Rani Mukerji'nin yer aldığı Mrs. Chatterjee vs. Norway, sağlıklı bir ortamda büyümediklerine inanan iki çocuğunun Norveç hükümeti tarafından elinden alınmasının ardından derinden sarsılan bir annenin hikayesini anlatıyor. Film sinemalarda oldukça başarılı oldu ve şimdi popüler akış platformu Netflix'te yayınlandı. Filmde Rani Mukerji'nin yanı sıra Anirban Bhattacharya, Neena Gupta ve Jim Sarbh da yer aldı.
Rani Mukerji'nin yer aldığı Mrs. Chatterjee vs. Norway filmi, 2011 yılında çocukları Norveç çocuk bakım sistemi Barnevernet tarafından götürülen Hintli bir çiftin gerçek hikayesinden esinlenmiştir. Filmin temelini oluşturan 'Anne'. Merakla beklenen film şimdi de popüler çevrimiçi yayın platformu Netflix'te gösterime girdi. Haber, Netflix Hindistan tarafından Instagram sayfasında filmin bir afişiyle birlikte paylaşıldı ve ''Korkusuz bir anne, çocuklarına olan sarsılmaz sevgisi ve amansız bir mücadele. Şu anda Netflix'te yayınlanan Mrs. Chatterjee vs. Norway'de Rani Mukerji'nin dünyayı ele geçirmesini izleyin.'' dendi.
Ashima Chibber yönetmenliği, çocukları 2011 yılında Norveçli yetkililer tarafından götürülen Sagarika Chakraborty ve kocasının gerçek hayat hikayesinden ilham alıyor. Daha önce Rani, ''Sagarika'nın çocuklarını yeniden selüloide döndürme mücadelesini getirmek için her şeyimi verdim. Bengalli bir anne olan annemin çocuklarına karşı nasıl son derece koruyucu olduğunu gördüm ve aynı özellikleri onun hayat hikayesini öğrendiğimde Sagarika'da da gördüm. Bu yüzden, iki Bengalli anne bu rolü oynamam için bana gerçekten ilham verdi ve Hindistan'daki insanlarda, özellikle de annelerde yankı uyandırdığı için çok gururluyum." diyor.
Zee Studios ve Emmay Entertainment (Monisha Advani, Madhu Bhojwani & Nikkhil Advani) tarafından yapılan Mrs. Chatterjee Vs Norway, dünya çapında sinemalarda başarılı bir şekilde oynuyor ve sürükleyici hikayesi ve yüksek kaliteli oyunculuğuyla insanların zihninde yer etmeye devam ediyor. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?