Rani Mukerji Şimdiden Diğer Projesine Geçti Mi?

Mart ayında, Rani Mukerji beyaz perdede Mrs. Chatterjee vs Norway filminde görüldü ve hatta performansıyla ilgili oldukça olumlu geri dönüşler aldı. Oyuncu, filmin başarısının tadını çıkarmaya devam ederken, Rani'nin bir sonraki projesine çoktan geçtiğini duyuyoruz. Duyduğumuz doğruysa, görünüşe göre Rani Mukerji arkadaşı Vaibhavi Merchant tarafından yönetilecek bir sonraki filmini ayarlamış durumda.
Kaynak "Evet, Rani Mukerji bir sonraki projesine karar verdi. Yash Raj Films'in yapımcılığını üstlendiği küçük bütçeli bir film olacak. İlginç bir şekilde, proje Rani'nin yakın arkadaşı Vaibhavi Tüccar tarafından yönetilecek.'' diyor. Projesinin senaryosu ve hikayesi hakkında ayrıntılar istenince kaynak, "Şu anda bir şey söylemek için henüz çok erken, ayrıca tüm ekip ayrıntıları gizli tutuyor." dedi.
Rani'nin bir sonraki sinema projesini ayarladığını bilmek bile kesinlikle cesaret verici olsa da, aynı konuda resmi bir konuşma yapılmadı. Ancak başka bir kaynak, "Projeler var ama hiçbir şeye bu şekilde yeşil ışık yakılmadı ve bir sonraki projesi olarak hiçbir şey ayarlanmadı." iddiasında bulunuyor. Yakında çıkar kokusu.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?