Rashmika Mandanna Shahid Kapoor ile Bir Araya Mı Geliyor?

Allu Arjun'un başrol oyuncusu  olduğu Pushpa: The Rise'ın başrol oyuncusu Rashmika Mandanna için harikalar yaratılmış görünüyor. Telugu pan-Hindistan filmi, Bollywood yapımcıları arasında da bir sansasyon haline gelmesini sağladı. Peeping Moon'daki bir habere göre, birkaç Hint filminde oynadıktan ve birkaç filme daha imza attıktan sonra Shahid Kapooor'la birlikte bir aksiyon komedisine imza attı. Haberde ayrıca filmin yönetmenliğini komedyen Anees Bazmee'nin üstleneceği ve yapımcılığını Ekta Kapoor ve Dil Raju'nun üstleneceği belirtildi.
Söz konusu proje hakkında daha fazla bilgi paylaşan bir kaynak, yayına, ''Rashmika en başından beri ideal seçimdi. Hem Ekta Kapoor hem de Dil Raju onunla sırasıyla Goodbye ve Varisu'da çalıştılar ve onun bu filmdeki kadın kahramanın tuhaf karakterine doğal olarak uyduğuna inanıyorlar. Dahası, Shahid ve Rashmika ekranda taze ve büyüleyici bir ikili oluşturarak seyirciler arasında daha fazla heyecan yaratıyor.'' dedi.
İlginç bir şekilde haber, Shahid'in ikili bir rolde görüleceğini de ortaya koydu. Bu aynı zamanda Prabhu Dheva'nın R… Rajkumar'ın 2013'te vizyona girmesinden bu yana on yıl sonra ilk komedi şovmeni olacak. Henüz adı belli olmayan Bazmee filminin, ilginç bir hikayesi ve bir topluluk destekleyici oyuncu kadrosuyla dolu bir sürü aksiyona sahip bir film olduğu söyleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?