Saif Ali Khan ve Ünlü Yönetmen Yıllar Sonra Tekrar Aynı Projede!

Siddharth Anand, Shah Rukh Khan'ın başrol oyuncusu olduğu Pathaan'ın muazzam başarısıyla bu yılın adamı oldu. Film, en büyük Bollywood gişe rekorları kıran film haline geldi. Ancak yapımcı, yolculuğuna Salaam Namaste ve Ta Ra Rum Pum gibi dramalarla başladı. Her iki filmde de başrolde Saif Ali Khan rol aldı. Peeping Moon'un haberine göre ikili, 16 yıl sonra Netflix için bir aksiyon filmi için işbirliği yapmaya hazır.
Rapor ayrıca, bu sefer Siddharth'ın filmin yapımcılığını Marflix Productions bayrağı altında yapacağını ve filmin yönetmen yardımcılarından biri tarafından yönetileceğini de söyledi. Devam serisine dönüştürülmesi planlanan projenin yüksek ölçekli bir film olduğu söyleniyor. Henüz adı açıklanmayan filmin hikayesi şu anda gizli tutulsa da kaynaklar, filmin Saif'in karakteri tarafından yönetilecek bir kurtarma operasyonu etrafında şekilleneceğini söyledi.
Bu proje, Saif'in başarılı ve hakkında çok konuşulan web projesi Sacred Games'in ardından Netflix'e geri dönmesini sağlayacak. Phantom Films ve Reliance Entertainment tarafından üretilen proje iki sezon sürdü.
Bahsedilen projenin yanı sıra, Siddharth'ın Hrithik Roshan ve Deepika Padukone ile Fighter'ı ve Salman Khan ve Shah Rukh Khan'ın rol aldığı devasa Tiger vs Pathaan projesi de var.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?