Salman Khan O Haberi Doğruladı!

Bollywood süperstarı Salman Khan, IIFA 2023 için Perşembe günü Abu Dabi'ye geldi. Aktörün bir sonraki projesiymiş gibi görünen yeni bir görünüme sahip olduğu görüldü. Oyuncu, düzenlediği basın toplantısında Tiger 3 çekimlerini tamamladığını doğruladı.
Abu Dabi'deki medyayla yaptığı etkileşimde Salman, "Dün gece Tiger 3 için çekim yapıyordum ve tamamladım. Şimdi Diwali'de Tiger'ı göreceksiniz, inşallah. Çok yoğun bir çekimdi, yine de iyiydi." dedi.
Birkaç gün önce Salman Khan, yaralı sırtını gösteren bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın yanı sıra, ''Dünyanın yükünü omuzlarınızda taşıdığınızı düşündüğünüzde, dünyayı bir kenara bırakın, 5 kg'lık bir dambıl alın. Tiger yaralandı. #Tiger3.'' yazdı.
Bu arada, Salman Khan Eid 2023 gösterimini Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ı 21 Nisan Cuma günü yaptı. Bir Salman Khan Films yapımı olan film, Farhad Samji tarafından yönetildi ve Salman Khan, Venkatesh Daggubati, Pooja Hegde, Jagapathi Babu, Bhumika Chawla, Vijender Singh, Abhimanyu Singh, Raghav Juyal, Siddharth Nigam, Jassie Gill, Shehnaaz Gill, Palak Tiwari ve Vinali Bhatnagar rol aldı. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?