Salman Khan Onayladı!

Salman Khan'ın Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan adlı filminin Nisan ayında vizyona girmesinden önce, Salman Khan'ın film yapımcısı Karan Johar ile yeni bir proje üzerinde görüştüğünü bildirmiştik. Şimdi de, söz konusu filmin yönetmenliğini Shershaah yönetmeni Vishnu Vardhan'ın üstleneceğini bildiriyoruz. Film endüstrisindeki güvenilir bir kaynağa göre, Salman Khan senaryoları inceliyordu ve 2024 Bayram gösterimi için Dharma Productions'tan bir senaryoyla ilgilendiğini belirtti. Ve şimdi Aap Ki Adalat'ın son bölümünde Salman aynı şeyi doğruladı.
Aap Ki Adalat'ta Rajat Sharma ile yapılan bir röportajda, Salman'a Karan ile olan işbirliği soruldu, o da evet anlamında başını salladı ve yeni bir film üzerinde birlikte çalışacaklarını doğruladı. Salman Khan, Karan Johar'dan kendisine bir film teklifi geldiğini ve Aditya Chopra'nın kendisine bir film için başvurduğunu paylaştı. ''Karan'dan bir telefon geldi, bir film varmış. Bunlar benimle çalışmak isteyen büyük yapımcı-yönetmenler. Ben de onlarla çalışmak istiyorum. Bunların hepsi son 10 yıldan beri olmaya başladı aslında, bundan önce kimse bana yaklaşmadı.''
Daha önce bir kaynak Bollywood Hungama'ya ''İkili arasındaki görüşmeler bir süredir devam ediyor; aslında, en son güncelleme, Shershaah yönetmeni Vishnu Vardhan'ın projeyi yönetmesi için kesinleştiği yönünde. Resmiyette tüm taraflar arasında henüz imzalanmamış olsa da, ilerleme istikrarlı oldu.'' diye aktarmıştı. 
Salman Khan ve Karan Johar daha önce Kuch Kuch Hota Hai'de birlikte çalışmıştı. Bu, 25 yıl sonra ikinci işbirliği olacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?