Samantha Ruth Prabhu Yapımcı Anushka Sharma ile Görüşüyor

Samantha Ruth Prabhu, Allu Arjun'un başrol oyuncusu olduğu Pushpa: The Rise'daki 'O Antava' numarası viral olduğundan beri dalgalanıyor gibi görünüyor; oyuncu sürekli olarak manşetlere çıkıyor. Aslında Samantha, filmlerin yanı sıra OTT projesi Citadel ve Instagram'daki sürekli güncellemeleriyle de trend oluyor. Aynı şekilde Samantha'nın bir sonraki projesi için görüşmeye başladığını duyuyoruz. Duyduklarımız doğruysa Samantha, yeni bir film için oyuncudan yapımcılığa geçen Anushka Sharma ile görüşüyor.
Samantha ve Anushka yeni bir proje için düzenli toplantılar yapıyor ve tartışıyorlar. Bollywood Hungama'ya bir kaynak, söz konusu girişimin, Samantha'yı baş kahraman olarak öne çıkaracak, kadın merkezli güçlü bir proje olacağını açıkladı. Bollywood Hungama ile özel olarak konuşan kaynak şöyle diyor, "Adını henüz koymadığımız proje, Anushka'nın erkek kardeşi Karnesh Sharma tarafından desteklenecek. Ancak projenin gerçek bir uzun metrajlı film mi yoksa bir web dizisi mi olacağı henüz belli değil.'' 
Şu anda, oyuncu kadrosunun geri kalanı hakkında daha fazla ayrıntı mevcut olmasa da, kaynak, Samantha ve Anushka bir karara vardığında projenin daha da ayrıntılandırılacağını ortaya koyuyor. Şu anda iş cephesinde Anushka Sharma, Hintli kriket oyuncusu Jhulan Goswami'ye dayanan spor biyografisi Chakda Xpress'in çekimlerini tamamlarken Samantha, Varun Dhawan ile birlikte Amazon Prime Video dizisi Citadel üzerinde çalışıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?