Sanya Malhotra Resmen Açıkladı

Shah Rukh Khan'ın başrol oyuncusu olduğu Jawan, bu yılın en merakla beklenen filmlerinden biri. Geçen yıldan bu yana Sanya Malhotra'nın da bu filmde yer aldığına dair çeşitli haberler var. Ancak oyuncu asla bunu kabul etmemişti. Ancak şimdi sessizliğini bozdu ve gerçekten de Jawan'ın bir parçası olduğunu resmen açıkladı.

Indian Express ile yaptığı bir sohbette Sanya, "Heyecanlıyım çünkü sonunda bunun hakkında konuşabilirim. Bundan önce bana Jawan'da olup olmadığım sorulduğunda gerçekten garip cevaplar verirdim.'' dedi.
Shah Rukh ile çalışma deneyimini paylaşarak, ''Her zaman bir gün SRK ile çalışmayı umdum, bu yüzden bu, bir hayalin gerçekleşmesi oldu. Kendimi onun etrafında görmek için sabırsızlanıyorum… bu bir rüya rolü, rüya filmi. Sadece onun yanında olmak bile beni gerçekten mutlu ediyor.''
Atlee Kumar'ın yönettiği ve Nayanthara ile Vijay Sethupathi'nin de rol aldığı Jawan'ın bu yılın Haziran ayında vizyona girmesi planlanıyordu. Ancak bu ayın başlarında Red Chillies yapımının yapımcıları, filmin VFX'i üzerinde çalışmak için daha fazla zamana ihtiyaçları olduğu için filmi 7 Eylül'e ertelediler.
Sanya'ya geri dönecek olursak, yönetmenliğini Yashowardhan Mishra ve yapımcılığını Guneet Monga'nın üstlendiği Netflix filmi Kathal'da görülecek.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.