Shah Rukh Khan Hayranları İçin Çok Üzücü Haber!

Yönetmenliğini Farhan Akhtar'ın, yapımcılığını ise Ritesh Sidhwani'nin üstlendiği Don 2'nin devam filmini bekleyenlere müjde. Ancak Shah Rukh Khan hayranları için kötü haber denebilir çünkü raporlara göre yapımcıların seriyi yeni bir başrolle yeniden başlatacakları iddia ediliyor. Don 3 için yeni gelişmeler...
Bu serideki ilk film, Amitabh Bachchan'ın Don'una dayanıyordu ama sonunda kendine has bir dönüşü vardı, ardından 2011'de çıkan ikinci bölüm geldi ve on yıldan fazla bir süre sonra, Farhan ve Ritesh bir kez daha üçüncü filmi getiriyor. Ama artık SRK'nin başrolde olmadığına dair söylentiler olduğuna göre, değişiklikler neler olacak?
Bir kaynak Pinkvilla'ya Shah Rukh Khan'ın Don serisinden ayrılmaya karar verdiğini ve Don 3'teki rolüne geri dönmeyeceğini söyledi. Kaynak, ''Farhan Akhtar ve Ritesh Sidhwani, Shah Rukh Khan ile Don 3 hakkında birçok ayrıntılı görüşme yaptı. Pandemi öncesi bir iki fikir de tartışıldı, pandemi üzerinden senaryo şeklini aldı. Son zamanlarda toplantılar da oldu, ancak Shah Rukh bu noktada tekrar Don olarak geri dönmeye pek hevesli değil. Seyircinin evrensel bir bölümüne hitap eden ticari filmler yapmaya istekli ve Don kesinlikle önümüzdeki birkaç yıl için yapmaya istekli olduğu sinema sınıfına uymuyor. Kararını Excel'de paydaşlara iletmiştir.'' dedi.
Kaynak ayrıca, Farhan Akhtar ve diğerlerinin Don'un üç kuşağını, yani Amitabh Bachchan, Shah Rukh Khan ve batonu devralacak yeni bir aktörü bir araya getirmeyi planladıklarını ortaya çıkardı. Ancak SRK bu fikre pek sıcak bakmadı ve bu nedenle reddetti. 
Shah Rukh Khan'ın yerine kimin geçtiğine dair içeriden bir kaynak, "Şu anda son on yılda Excel ile iki film çeken bir kahramanla görüşmeler sürüyor. Don'un yerine geçmeye hevesli ama serinin mirası ve Don'u daha önce canlandıran aktörler kimse tarafından kopyalanamayacağı için çekinceleri de var. Don, genç oyunculardan biri görevi üstlendiğinde yeniden başlayacak.'' dedi. Sizce Don 3'ün başrolünde kim yer alır?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?