Shah Rukh Khan Kanser Hastasına Maddi Yardım Sözü Verdi

Bollywood süperstarı Shah Rukh Khan kısa süre önce bir kanser hastasıyla sohbet etti ve hatta maddi yardım sözü verdi. Shivani Chakraborty isimli bir hasta, Shah Rukh Khan ile konuşmak için son bir dilek tuttu ve kızı, annesinin son dileğini gerçekleştirmek için Twitter'a bir not yazdı.
Aaj Tak ile yaptığı bir sohbette Shivani, Pathaan yıldızının 'kızını kutsamasını' istediğini söylemiş ve hatta Kolkata'yı ziyaret edip kızının düğününe katılacağına söz vermişti. Daha önce SRK için, ''Her gün evimizde yediğimiz bir şeyi ona pişireceğim. Bengal'i seviyor, bu yüzden onun için pişirmeyi umduğum sade yemeğin tadını çıkarsın.'' dedi.
Kralın iş cephesini tekrar gözden geçirelim. Shah Rukh Khan en son Pathaan'da görüldü. Filmin koleksiyonları, dünya çapındaki gişede 1000 Rupi'yi aştı. 25 Ocak 2023'te sinemalarda gösterime girdi. Siddharth Anand'ın yönettiği filmde Deepika Padukone ve John Abraham da rol aldı.
Ayrıca 7 Eylül 2023'te Atlee'nin Jawan'ında izlenecek. Filmde ayrıca Vijay Sethupathi ve Nayanthara rol alıyor. Deepika filmde küçük bir role sahip. Ayrıca Rajkumar Hirani'den Dunki de var. Film, Shah Rukh Khan'ın Red Chillies Entertainment tarafından destekleniyor. 22 Aralık 2023'te beyaz perdede vizyona girecek. Filmde ayrıca başrolde Taapsee Pannu, Satish Shah ve Boman Irani yer alıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?