Shah Rukh Khan Şöhretten Nasibini Aldı

Shah Rukh Khan ve Taapsee Pannu, Rajkumar Hirani'nin Dunki'sinin son programını tamamlarken, son zamanlarda Keşmir'deki Sonmarg ve Pulwama'nın güzel yerlerinde birlikte çekim yaparken görüldü. Vadideki hayranlar, bu durumdan oldukça heyecanlıymış gibi görüldü ve filmin perde arkasından birkaç görünüm için sosyal medyaları kullandılar. Ayrıca çekim programı sırasında Khan ile fotoğraflar çekildiler. Khan cuma günü Srinagar havaalanına vardığında benzer bir durum biraz kaotik bir hal aldı.
Shah Rukh Khan ve Taapsee Pannu, Dunki'deki Keşmir programlarını tamamlamış görünüyor ve kısa süre önce Srinagar havaalanında görüldü. Cuma günü bir uçağa binmek için bölgeye geldikten sonra, hayranlar süperstarın etrafında toplanıp onunla fotoğraflar çekmek için durum kaotik bir hal aldı. SRK'nin havaalanında sıkı güvenlik önlemlerine rağmen saldırıya uğradığını gösteren bir video sosyal medyada internette yerini aldı.
Okuyucular olarak Shah Rukh Khan'ın eyalette büyük bir hayran kitlesi olduğunu biliyoruz. Bu hafta başlarında süperstar vadiye geldiğinde sıcak bir karşılama aldığı oldukça belliydi. Ekip, Sonmarg'da ve daha sonra Pulwama'da fotoğraf ve videoları sosyal medyada viral olan çekimler yaptı. Tabii şöhretten de nasiplerini aldılar işte böyle. Ama ben hiçbir zaman kral Khan'ın bu durumdan rahatsız olduğunu görmedim.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?