Shahid Kapoor'dan Yepyeni Bir Komedi Filmi!

Shahid Kapoor, sektörde 20 yıl çalıştıktan sonra nihayet usta film yapımcısı Anees Bazmee ile ilk filmi için hazırlanıyor. Yapımcılığını Dil Raju'nun üstlendiği bu komik reklam filminde aktör çifte rol oynayacak. Rashmika Mandanna'nın kadın başrolde yer alacağı film, Shahid Kapoor'un kadrosundan beklenen filmler arasında yer alıyor.
Bollywood Hungama, Shahid Kapoor'un randevularını Anees Bazmee'ye ayarladığını ve yakında bu komik hırsızlık için çekime başlayacağını aktarıyor. Geliştirmeye yakın kaynaklara göre Shahid Kapoor, 1 Ağustos'tan itibaren Anees Bazmee'nin komedi filminin çekimlerine başlayacak. Bollywood Hungama'dan bir ticari kaynak, ekip baştan sona bir program planlarken, Anees Bazmee'ye Ağustos'tan Aralık'a kadar toplu tarihler ayırdı.
Shahid, filmde iki farklı görünüme sahip olacak ve bu yeni boyutlarla iz bırakmak istiyor. Ticaret kaynağı "Shahid ve Rashmika dışında büyük bir oyuncu kadrosu Anees Bazmee komedisinin bir parçası olacak ve yakında bir duyuru yapılacak. Film gelecek yıl gösterime girecek ve adı Temmuz'da açıklanacak." dedi. .
Filmin yapımcılarından biri olarak Dil Raju'nun yanı sıra Ekta Kapoor da yer alıyor ve yakında daha fazla ayrıntı açıklanacak. Dil Raju için Anees Bazmee ve Shahid Kapoor'dan büyük bir Pan India komedisi olduğu söyleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?