Shahid Kapoor Diğer Projesi İçin Yönetmenle Mi Görüşüyor?

Shahid Kapoor, dijital platformda ilk kez vizyona giren Farzi'nin ardından Nisan 2023'te Kriti Sanon ile bir sonraki filmini tamamladı. Oyuncu şimdi Anees Bazmee ile işbirliği yaptığı komedi projesine geçecek. Bildirildiğine göre bir pan-Hindistan projesi, Dil Raju tarafından üretilecek. Büyük biletli aksiyon komedisi Temmuz'da başlayacak. Yapımcılar, çekim yerleri olarak Uttar Pradesh ve Bihar'ı ayarlıyorlar.
Mid-Day'deki bir habere göre, bir kaynak yayına şunları söyledi: ''Geçen yıl Shahid ile görüşüldüğünde konsepti sevdi ve prensipte evet dedi. Anees sonraki altı ayı komediyi geliştirmeye adadı. Haberlerin aksine, bir güney filminin yeniden çevrimi değil, orijinal bir senaryo. Shahid, yoğun Jersey, Farzi ve yakında çıkacak olan Bloody Daddy'den sonra kaygısız bir projede bulunduğunu görmekle kalmayıp, aynı zamanda onu ikili bir rolde göreceği için proje hakkında heyecanlı. Yönetmen, tarzına sadık kalarak onu büyük bir şovmen olarak tasarladı.''
Başrol oyuncusu için seçmeler sürüyor. Oyuncu çift rol oynayacak ve tüm ön prodüksiyon çalışmaları başladı.
Bu arada, Shahid Kapoor'un Ali Abbas Zafar'ın Bloody Daddy'si, Siddharth Roy Kapur'un Rosshan Andrrews'la oynadığı ve Kriti Sanon'un yer aldığı isimsiz bir dizi de dahil olmak üzere bir dizi kadrosu var.