Shahid Kapoor'un Kara Filmi Bloody Daddy!

Shahid Kapoor ve Ali Abbas Zafar, prömiyeri 9 Haziran'da JioCinema'da özel olarak yapılacak olan yoğun kara gerilim filmi Bloody Daddy için el ele veriyor. Stilize edilmiş aksiyon dolu yolculukta ayrıca Diana Penty, Sanjay Kapoor, Ronit Roy, Rajeev Khandelwal'dan oluşan bir kadro kadrosu yer alacak. Fragmanı 24 Mayıs Çarşamba günü Mumbai'de başrol oyuncusu Shahid ve yönetmeni Ali Abbas Zafar'ın katıldığı büyük bir etkinlikte yayınlandı.
Jyoti Deshpande, Sunir Kheterpal, Gaurav Bose, Himanshu Kishan Mehra ve Ali Abbas Zafar'ın yapımcılığını üstlendiği Bloody Daddy, JioCinema'nın doğrudan OTT'ye yapılan ilk filmi ve Bollywood'un dijital yayını benimseyen en büyük filmlerinden biri olarak kabul ediliyor.
Film, Sumair'in (Shahid Kapoor'un canlandırdığı) hikayesini, Gurugram'ın beyaz yakalı uyuşturucu baronları, düzenbaz arkadaşları, acımasız bir suç patronu, cani narkotikleri aktarıyor. COVID sonrası bir parti kıyametinin ortasında, bu güç durumdaki adam tehlikeli yeni bir normali benimsiyor ve kendisi için gerçekten önemli olan tek ilişkiyi kurtarmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek.
Alışılmadık rolü hakkında konuşan Shahid Kapoor, "Açıkçası bir aksiyon filmi yapmak, yapmak istediğim bir şeydi ama doğru olanın önüme çıkmasını bekliyordum. Ali bu projeyle bana geldiğinde, bunun bu tarz film olduğunu biliyordum! Yüksek oktanlı, aksiyon dolu, heyecan verici, yoğun, özellikle dijital ilk izleyiciler için yaratılmış. Ali bu tarz filmler söz konusu olduğunda gerçek bir usta ve benim için çok zenginleştirici oldu. Onunla bu konuda ortak olduk. Birlikte yarattığımız şeyi gerçekten çok seviyoruz ve izleyicilerin tepkisini şimdi görmek için çok heyecanlıyız." dedi.
Ali Abbas Zafar filmi yapma yolculuğunu paylaşarak şunları ekledi: "Batıda çok sayıda kara suç gerilim filmi görüyoruz, ancak Hindistan'da bu seviyede ve yoğunlukta yapılmış neredeyse hiç yok. Bloody Daddy, Shahid'in bir 'öldürme makinesi' bu büyük ölçekte yaratılacak ilk doğrudan OTT filmlerinden biri olacak! Bloody Daddy, ham ve gerçek aksiyon vaat eden, sert vuruşlu, karanlık bir aksiyon gerilim filmi.''
Aksiyon dolu filmi, Ali Abbas Zafar ve Aditya Basu tarafından yazılan ve Vermilion World ile ortaklaşa bir Jio Studios, AAZ Films & Offside Entertainment yapımıdır. 9 Haziran'dan itibaren Jio Sinemalarında ücretsiz olarak yayınlanmaya başlayacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?