Siddhant Chaturvedi Pathaan İçin İlk Tercihmiş!

Başarılı oyuncu Siddhant Chaturvedi dün, yani 29 Nisan'da 30. yaş gününü kutladı. Oyuncu, kariyerinin ilk günlerinde iki internet dizisinde yer aldı. Ancak Gully Boy'daki (2019) performansıyla artık bilinen bir isim oldu. O zamandan beri şimdiye kadarikisi henüz vizyona girmemiş 6 film yaptı. Ve şimdi Bollywood Hungama, Sidhant hakkında kesinlikle okumaya değer olacak büyüleyici bir bilgiyi bize veriyor.
Bir kaynak Bollywood Hungama'ya şunları söyledi: ''Siddhant Chaturvedi, Shah Rukh Khan'ın Pathaan'ında düşman Jim rolünü oynamak için ilk tercihti. Gişe rekorları kıran filmin yapımcılığını Aditya Chopra'nın Yash Raj Films üstleniyor. Başına buyruk yapımcı, onu Saif Ali Khan, Rani Mukerji ve Sharvari Wagh'ın başrollerini paylaştığı Bunty Aur Babli 2 (2021) için imzalamıştı. Siddhant Chaturvedi'nin iyi bir oyuncu olduğunu ve Pathaan'daki kötü adam rolü için uygun bir seçim olabileceğini hissetti. Ayrıca, fiziksel olarak sağlam ve Shah Rukh Khan'la yüz yüze sahnelerde inandırıcı görünüyor." Bence hayır ya, Sid olmazdı bence. Yani ne bileyim, ufacık sanki o daha...düşman olmaz ondan..olmaz ya.
Kaynak şöyle devam etti: "Siddhant Chaturvedi, açıkçası, teklif karşısında şaşırdı ve Aditya Chopra gibi bir yapımcının kendisine böylesine büyük bir filmde böylesine değerli bir rol teklif etmesinden onur duydu. Ancak, kahraman temelli roller oynamak istediğini hissettiği için çok düşündükten sonra Pathaan'ı reddetti. Kariyerinin bu kadar erken dönemlerinde bir düşmanı oynamanın iyi bir fikir olup olmayacağından emin değildi. Bu nedenle teklifi geri çekmeye karar verdi.'' Vay be.
Daha sonra Jim rolü için John Abraham'a gidildi. O da bunu kabul etti ve performansı için büyük övgü aldı. 
Siddhant Chaturvedi'ye geri dönerek, Life Sahi Hai web dizisi ve ardından Inside Edge ile çıkış yaptı. Gully Boy'da MC Sher rolünü oynadı. Bu Ranveer Singh-Alia Bhatt başrolünde destekleyici bir role sahip olmasına rağmen, oyuncu büyük bir iz bıraktı. Siddhant daha sonra Bunty Aur Babli 2'de görüldü, ardından Deepika Padukone-Ananya Panday başrol oyuncusu Gehraiyaan (2022) ve Katrina Kaif ve Ishaan Khatter'ın başrollerini paylaştığı Phone Bhoot (2022) izledi. Siddhant Chaturvedi'nin yakında çıkacak filmleri arasında Malavika Mohanan'ın başrollerini paylaştığı Yudhra ve Ananya Panday ve Adarsh Gourav'ın başrollerini paylaştığı Kho Gaye Hum Kahan yer alıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?