Somya'ya Dönmek Güzel!

Sara Ali Khan işi tam anlamıyla devraldı ve meşgul modunu açtı. Aktris şu anda Luka Chuppi 2 için dublaj yapmakla meşgul ve yoğun bir program yürütüyor. Sara Ali Khan daha önce Kedarnath'ta rol almıştı ve şimdi geri döndüğü için enerjisini tamamen iş hayatına veriyor, çekim yapıyor ve tüm taahhütlerini yerine getiriyor.

Sara Ali Khan sosyal medya hesabından dublaj stüdyosundan çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak "Somya'ya dönmek ne güzel.'' yazdı.
Sara Ali Khan, Hindistan'daki genç oyuncular arasında en umut verici aktrislerden biri diyor kaynağımız. Hayranlar onu eğlenceli, esprili kişiliği için seviyor diye de ekliyor. Çalışma programı şu an itibariyle yolunda ve aktrisin işten başka bir şey dışında vakti yok. Birbirinden ilginç projeleri olan Sara Ali Khan bundan sonra Aye Watan Mere Watan, Murder Mubarak ve Anurag Basu'nun Metro Inn Dino filminde görülecek.
Sara Ali Khan kısa bir süre önce 'Kedarnath' filminde oyunculuk kariyerine ilk başladığı pitoresk Kedarnath kasabasını yeniden ziyaret etti. İlk çıkışını Kedarnath ile kutlayan Sara Ali Khan, sinema dünyasında göze çarpan bir giriş yaptı. Geçenlerde aktris Kedarnath'ı ziyaret etti ve bir aktör olarak kamerayla ilk karşılaştığı zamanı hatırlamadan edemedi. 
Sizler Sara'yı beğeniyor musunuz?

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?