Suhana Khan Babasının Ününden Rahatsız Oluyormuş!

Shah Rukh Khan'ın bir tanecik kızı Suhana Khan dün bir yaş daha yaşlandı, yani 22 Mayıs. Zoya Akhtar'ın The Archies ile ilk oyunculuğunu yapmaya hazırlanan oyuncu için doğum günü dilekleri yağıyor. Film aynı zamanda Khushi Kapoor ve Agastya Nanda gibi diğer yıldız çocukların da çıkışını yapacak. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Suhana'nın birçok hayran hesabı var. Her şeye rağmen kendisi, babasının ününden biraz rahatsız. Allah başka dert vermesin kız.

Gösteriş dünyasına adım atmadan çok önce, SRK ve Gauri'nin ortanca çocuğu olan Suhana, 2018'de ünlü Vogue dergisinin kapak kızı olmuştu. Aynı dergiyle yaptığı röportajda Suhana Khan, babası Shah Rukh Khan'ın yıldızlığından ve her zaman gördüğü tüm ilgiden nefret ettiği çocukluk günlerini hatırladı. 2018'de Vogue'a şunları söyledi: "Bizim için farklı olduğunu çok erken fark ettim. Ama babamın ünlü olmasını hiç düşünmedim. Beş yaşımdayken gelip beni okula bırakırdı ve insanlar işaret edip bakardı. Suhana'nın babası olarak hitap edilmiyordu, ben de zaten bunu istiyordum. Kafamı karıştırıyordu. Bana sarılmak isterdi ve ben de onu arabaya geri iterdim. İlgiden nefret ettim, bu beni çok utandırdı.'' diyor.
Shah Rukh Khan da sevgili kızının doğum gününü kutlamak için sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Suhana Khan'ın nostaljik ağır çekim videosunu paylaştı ve yanına şunları yazdı: "Bugün, mutluluğunu elde etme günü...Seni seviyorum bebeğim."

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?