Süper İkili 8 Mayıs'tan İtibaren Çekimlere Başlıyor!

Bu yıl bazı önemli filmler düşük performans göstermiş olsa da, Pathaan'ın süper başarısı sayesinde Bollywood'un 2023'teki genel durumu hala daha iyi. Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham'ın başrollerini paylaştığı Siddharth Anand'ın yönetmenliği, tüm zamanların en çok hasılat yapan Hint filmi oldu. Birkaç faktör onun lehine gitti ve izleyicileri heyecanlandırdı. Bunlardan biri, Tiger rolünü yeniden canlandıran Salman Khan'ın küçük rolüydü. Pathaan'ı (Shah Rukh Khan) kurtarma şekli ve her ikisinin de kötü adamlarla savaşma şekli, ülke çapında sinemalarda çılgınlığa yol açtı.
Bu arada, Tiger 3 bu yıl vizyona girecek ve Salman Khan'ın başrol oyuncusunun Pathaan'ı konuk rolünde göreceği yaygın bir bilgi. Sonuç olarak, Diwali'nin piyasaya sürülmesiyle ilgili heyecan çok yüksek. Ve şimdi Bollywood Hungama, bu heyecan verici sekansın çekimlerinin çok yakında yapılacağını öğrendi.
Bollywood Hungama'ya bir kaynak, "Shah Rukh ve Salman, 8 Mayıs'tan itibaren söz konusu proje için çekim yapacak. Çekimler YRF (Yash Raj Films) Stüdyosunda yapılacak ve yaklaşık 5 ila 7 gün sürmesi bekleniyor." dedi.
Maneesh Sharma'nın yönettiği Tiger 3'te Katrina Kaif ve Emraan Hashmi de rol alıyor. Kaynak devam etti, ''Maneesh ve yapımcı Aditya Chopra bu sahne için kapsamlı bir hazırlık yaptı. Pathaan'da Shah Rukh Khan ve Salman Khan arasındaki sekansın izleyiciler tarafından çok iyi karşılandığını biliyorlar. Yapımcılar, Tiger 3 ile dostluğu ve çılgınlığı bir adım öteye taşımayı umuyorlar. Ekip üyeleri arasında sahneyi çekmek için şimdiden hissedilir bir heyecan var.''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?